برگزاری سالم و ایمن كنكور مدیون حضور فعال پرسنل بهداشتی است

برگزاری سالم و ایمن كنكور مدیون حضور فعال پرسنل بهداشتی است

رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت نظارت فعال عوامل بهداشتی این وزارتخانه در امر اجرای پروتكل های بهداشتی در سطح جامعه و همینطور برگزاری آزمونهای مختلف و مراسم محرم را خاطرنشان كرد و اظهار داشت: برگزاری سالم و ایمن این آزمون ها و مراسم ها، مدیون تلاش همكاران بهداشتی است.


دکتر کیانوش جهانپور در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت برگزاری ایمن و سالم کنکور سراسری و حساسیت وزارت بهداشت در این حوزه، اظهار داشت: برگزاری کنکور با این وسعت برای هر نظامی مایه آبروست. کنکور سراسری ورود به دانشگاه ها به رغم تعداد بسیار بیشتر داوطلبان، بهتر و دقیق تر از آزمون کارشناسی ارشد و آزمون دکترای تخصصی برگزار گردید که جای تقدیر از عوامل اجرایی و نظارتی دارد.
وی در اینباره افزود: هماهنگی بین بخشی مطلوب، دقت و جدیت عوامل بهداشتی در سرتاسر کشور نقش بسزایی در برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ها با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی داشت.
جهانپور اضافه کرد: حوزه بهداشت و همکاران ما در مراکز سلامت محیط و کار و ساختار بهداشتی کشور به رغم محدودیت هایی نظیر کمبود نیروی انسانی در همه ماه های اخیر بخصوص در بسیج ملی مقابله با کرونا، نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در صنوف، اماکن و مشاغل در سرتاسر کشور، در نظارت بر برگزاری آزمون های استخدامی و ورودی دانشگاه ها و در ایام اخیر در مبحث برگزاری ایمن و سالم مراسم عزاداری ایام محرم در جای جای کشور حضور فعال، پررنگ و موثری داشته اند و این مهم نیاز و لزوم توجه بیشتر به این حوزه و همکاران این عرصه را خاطرنشان می سازد.
منبع:

1399/06/03
13:44:58
5.0 / 5
1669
تگهای خبر: سالم , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir