با هدف جمع آوری داروهای مازاد صورت گرفت

ایستگاه های مرهم زائر توسط هلال احمر در تاسوعا و عاشورای حسینی

ایستگاه های مرهم زائر توسط هلال احمر در تاسوعا و عاشورای حسینی

اسنک: رییس سازمان داوطلبان از برگزاری ایستگاه های مرهم زائر در هیات مکتب الزهرا و ریحانه النبی(س) با همکاری داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران همزمان با ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) آگاهی داد.


به گزارش اسنک به نقل از روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛ وحید سلیمی با اشاره به اعلام عمومی فراخوان پویش "مرهم زائر"، اظهار داشت: عموم مردم می توانند با جمعیت هلال احمر در حوزه ارائه خدمات دارویی به زائران مراسم اربعین حسینی(ع) همکاری کنند و داروهای سالم و مازاد بر مصرف خودرا به شعب، خانه های هلال و پایگاه های این جمعیت در سراسر کشور تحویل دهند.
سلیمی با اعلان اینکه جمعیت هلال احمر همه ساله در مراسم اربعین حسینی (ع) خدمت به زائران را سرلوحه وظایف خویش قرار می دهد، اظهار داشت: بهمین منظور، سازمان داوطلبان در قالب طرح ملی"مرهم زائر" و برای تامین قسمتی از اقلام دارویی مورد نیاز این مراسمِ جهانی و اجتماعِ انبوه، اعلامِ مشارکتِ عمومی کرده است.
وی ادامه داد: باتوجه به حضور پرشور و گسترده اقشار مختلف مردم در مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی(ع)، با هماهنگی سازمان داوطلبان با مسئولان و مداحان هیات مکتب الزهرا و ریحانه النبی (س)، ایستگاه های مرهم زائر برای جمع آوری داروهایی اهدایی مردم و خیرین و عزاداران، با همکاری داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران در ورودی های این هیئات برپا شد و تا پایان ایام عزاداری دهه اول محرم به کار خود ادامه خواهند داد.
سلیمی تصریح کرد: عمومِ هموطنان، خیرین و حامیانِ حقوقی در سراسر کشور نیز می توانند در امتداد مسئولیتِ اجتماعی خویش و همین طور خدمتِ دارویی و درمانی به زائرینِ اربعینِ حسینی (ع)، داروهای اهدایی خودرا با لحاظ نمودن شرایط خاص به تمام شعب شهرستانی، خانه های هلال و پایگاه های جمعیت هلال احمر تحویل نمایند.
رییس سازمان داوطلبان در آخر اظهار داشت: داروهای اهدایی بعد از طی پروسه تفکیک، برای انتقال به کشور عراق و توزیع در مراکز درمانی تحت نظارت جمعیت هلال احمر ایران، در اختیار مرکز پزشکی حج و زیارت این جمعیت قرار می گیرد.
انتهای پیانمنبع:

1402/05/06
18:14:00
5.0 / 5
499
تگهای خبر: پزشك , خدمات , سازمان , سالم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir