افزایش بستری بیماران کرونایی در استرالیا

افزایش بستری بیماران کرونایی در استرالیا

به گزارش اسنک به قول مقامات بهداشتی استرالیا، پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان های این کشور امروز (سه شنبه) برای دومین روز متوالی به بالاترین حد خود رسیده است.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، همینطور تعداد مرگ و میر روزانه ناشی از مبتلا شدن به کووید۱۹ هم همزمان به اوج گیری باردیگر این بیماری به دنبال شیوع زیرسویه امیکرون در این کشور، یکی از بالاترین آمارها را داشته است.
بر مبنای آمارهای رسمی، نزدیک به ۵۶۰۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان های استرالیا بستری هستند. این کشور همینطور امروز ۱۰۰ مورد مرگ ناشی از عوارض مبتلا شدن به کووید۱۹ را گزارش کرده است.
واکسن بزنید، در تجمعات از ماسک استفاده کنید و اگر بیمار هستید در خانه بمانیدنزدیک به ۳۳۰ هزار مورد جدید مبتلا شدن به کووید۱۹ در هفت روز گذشته در این کشور گزارش شده که به قول مقامات بهداشتی امکان دارد تعداد واقعی مبتلایان دو برابر این آمار باشد.
شیوع فعلی کووید۱۹ در استرالیا ناشی از زیرسویه های جدید و مسری BA.۴ و BA.۵ امیکرون است که فشار مضاعفی را به علت افزایش تعداد افراد بستری مبتلا به کرونا بر کادر درمانی در بیمارستان ها و آسایشگاه های این کشور وارد کرده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز، یکی از مقامات ایالتی استرالیا در اینباره تصریح کرد: واکسن بزنید، در تجمعات از ماسک استفاده کنید و اگر بیمار هستید در خانه بمانید.
بر مبنای آمارهای رسمی، استرالیا از زمان شروع پاندمی کووید۱۹ تاکنون، ۹ میلیون و ۱۸۵ هزار و ۶۸۲ مورد مبتلا شدن و ۱۱ هزار و ۳۰۰ مورد مرگ ناشی از عوارض مبتلا شدن به این بیماری را گزارش کرده است.1401/05/05
08:58:26
5.0 / 5
550
تگهای خبر: بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir