انتقاد مقتدایی از کمبود انسولین در کشور

انتقاد مقتدایی از کمبود انسولین در کشور

اسنک: نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از کمبود انسولین و نوار قند خون در کشور انتقاد نمود و اظهار داشت که در صورت حل نشدن این مشکل، اقدامات نظارتی لازم صورت می گیرد.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، عباس مقتدایی درباره موضوع کمبود انسولین اظهار داشت: شخصاً به همراه نمایندگان، در مدت گذشته دوبار به وزیر بهداشت درباب کمبود انسولین و نوار قند خون تذکر داده ایم اما اقدام موثر و ملموسی صورت نگرفت.
وی ادامه داد: در ایام اخیر در اصفهان انسولین و... نایاب شده و افراد مبتلا به قند خون بطور جدی از مدیریت وزارت بهداشت گلایه مندند.
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار نمود: رئیس جمهوری، سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد همیشه تاکید دارند که پشتیبان وزارت بهداشت هستند اما شرایط موجود بیان کننده عدم توانمندی وزارت بهداشت در مدیریت وضعیت است. چرا ما باید هر لحظه در موضوع دارو و تجهیزات پزشکی با بی تدبیری برخی مدیران، بحران سازی نماییم و موجب ایجاد فشار مادی و معنوی به بیماران شویم؟
نماینده اصفهان افرود: درباب نایاب شدن انسولین در اصفهان و کشور به وزیر بهداشت نامه ای نوشتم و اگر اقدامی نشود، بطور قطع برخورد نظارتی لازم را با آقای عین اللهی خواهیم داشت.
مقتدایی اشاره کرد: دولت نباید اجازه دهد که عدم مدیریت صحیح متولیان در وزارت بهداشت موجب کاهش سرمایه اجتماعی دولت شود. اخیراً وزارت بهداشت در بحث آزمون دستیاری پزشکی نیز حجم بالایی از نارضایتی را به وجود آورده است.
منبع:

1401/01/25
13:10:16
5.0 / 5
871
تگهای خبر: امنیت , برنامه , بیمار , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir