عدد واردات واكسن هلال احمر به ۳۰ محموله رسید

تحویل 6 میلیون دز سینوفارم دیگر به وزارت بهداشت

تحویل 6 میلیون دز سینوفارم دیگر به وزارت بهداشت

سی امین محموله واکسن کرونا تهیه شده از جانب جمعیت هلال احمر حاوی ۶ میلیون دُز واکسن، امروز یک شنبه؛ دوم آبان ماه در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، همتی، رئیس جمعیت هلال احمر کشور با بیان این که ۷ محموله ۶ میلیون دُزی واکسن سینوفارم از ۴ مهرماه تابحال وارد کشور شده اظهار داشت: طبق تاکید معاون اول رئیس جمهور در خصوص ادامه دار بودن واردات واکسن کرونا از جانب هلال احمر، این دستگاه با همکاری خوب وزارت بهداشت و وزارت امور خارجه، فرایند وارداتش را ادامه داده و عدد محموله هایش را به ۳۰ رسانده، همچنان هم واردات واکسن سینوفارم را ادامه می دهد.
وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر در مجموع از اردیبهشت ماه تاکنون، ۹۴ میلیون و ۳۹۰ هزار دُز واکسن سینوفارم به کشور وارد کرده است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، همتی اظهار داشت: ما برای رسیدن به جامعه ای آرام و به پایان رساندن همه گیری کرونا در دنیا نیازمند همراهمی مردم هستیم، همانطور که با واکسینه کردن بخش زیادی از جامعه نظیر کادر درمان، کارمندان، سالمندان و سایر افراد به شکل محسوسی میزان مبتلا شدن و مرگ ومیر را کاهش دادیم هم اکنون هم می توانیم با مشارکت سایر کسانی که هنوز واکسن نزده اند به شرایط مطلوب و ایده آل برسیم.
منبع:

1400/08/02
12:51:57
5.0 / 5
1010
تگهای خبر: سالم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir