کرونا بیشترین میزان کاهش امید به زندگی را بهمراه داشته است

کرونا بیشترین میزان کاهش امید به زندگی را بهمراه داشته است

به گزارش اسنک نتایج یک بررسی نشان می دهد: همه گیری بیماری کووید-19 نتایج سال ها تلاش و پیشرفت در موضوع بهبود امید به زندگی را تحت تاثیر قرار داده و از بین برده است.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، برمبنای نتایج یک تحقیق، همه گیری بیماری کووید-۱۹ بیشترین میزان کاهش امید به زندگی را در منطقه غرب اروپا از زمان جنگ جهانی دوم به دنبال داشته است.
داده های بدست آمده از بررسی ۲۹ کشور که بیشتر شامل کشورهای اروپایی، ایالات متحده و شیلی بود، نشان داد که میزان امید به زندگی پارسال روند کاهشی داشته و نتایج سالها تلاش و پیشرفت متخصصان و دولت ها در این حوزه را تحت تاثیر قرار داده است.
بیشترین کاهش میزان امید به زندگی در میان مردان در ایالات متحده بود که نسبت به سال ۲۰۱۹، ۲.۲ سال کاهش داشته و مردان لیتوانیایی با ۱.۷ سال کاهش میزان امید به زندگی در رتبه بعدی قرار دارند.
نتایج بررسی ها نشان میدهد: در کشورهای غرب اروپا مانند اسپانیا، انگلیس، ولز، ایتالیا، بلژیک آخرین باری که چنین میزان قابل توجهی از کاهش امید به زندگی در یک سال مشاهده شده مربوط به جنگ جهانی دوم بوده است.
به گزارش اسنک به نقل از روزنامه گاردین، این یافته ها بعد از تجزیه و تحلیل روی ۲۹ کشور بدست آمده که ۲۷ کشور کاهش میزان امید به زندگی را تجربه کرده اند.
منبع:

1400/07/05
14:29:20
5.0 / 5
1092
تگهای خبر: بیمار , بیماری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir