حسن پور اعلام كرد

آمادگی بسیج اصناف برای واردات واکسن

آمادگی بسیج اصناف برای واردات واکسن

به گزارش اسنک مسئول سازمان بسیج اصناف از آمادگی بسیج اصناف برای واردات واکسن اطلاع داد و اظهار داشت: با حضور جدی وارد کنندگان به هر میزانی که تخصیص ارز داده شود، آمادگی انجام این کار را داریم.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، نشست هم اندیشی و اجرایی اصناف و بسیج اصناف در مورد بیانات مقام معظم رهبری برای مقابله با کرونا بامداد امروز با حضور غلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف، نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران و محمد باقر مجتبی دبیر کل اتاق اصناف ایران همراه در مجتمع فرهنگی ولیعصر (عج) برگزار شد.
غلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف در این جلسه طی سخنانی عنوان کرد: با عنایت به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مساله اول کشور کرونا است.
وی اضافه کرد: ما در جنگ واقعی با کرونا قرار گرفته ایم و این مهم می باشد که چگونه باید با مساله ی اول کشور برخورد نماییم.
مسئول سازمان بسیج اصناف با اشاره به اینکه اگر همه ظرفیت های اصناف و اتاق های صنفی را پای کار نیاوریم موفق نمی شویم، افزود: اعلام آمادگی کردیم که بحث واکسیناسیون اصناف را در اولویت قرار دهیم. مساجد و امامزاده ها ظرفیت های بزرگی دارند که جهت اختصاص به واکسیناسیون اعلام همکاری کرده اند.
حسن پور از آمادگی بسیج اصناف برای واردات واکسن اطلاع داد و اظهار داشت: با حضور جدی وارد کنندگان به هر میزانی که تخصیص ارز داده شود، آمادگی انجام این کار را داریم.
وی تصریح کرد: اگر یک ساز و کاری را وزارت بهداشت آماده کند، زمانی که پزشکان یک نسخه را تجویز می کنند، نسخه ها در یک سامانه باشند و رده های بسیج این نسخه ها را از مردم بگیرند و داروها را تهیه و به مردم تحویل دهند.
مسئول سازمان بسیج اصناف به طولانی بودن صف های تأمین دارو اشاره نمود و اظهار داشت: یکی از اشکالات در صف داروخانه ها حضور دلالان در صف داروخانه ها ست. با این طرح و با همکاری بسیج میتوان دلالی در صف داروها را حذف نمود.
حسن پور با اشاره به اینکه احتمال تمدید محدودیت ها وجود دارد، خاطرنشان کرد: اگر مساله اول کشور کرونا ست همه ما باید تبعیت نماییم و از کل مجموعه ی بسیج باید یک صدا بیرون آید.
وی خاطرنشان کرد: هر تصمیمی ستاد ملی کرونا گرفت ما مجبوریم که به وسط میدان بیاییم و تبعیت نماییم.
مسئول سازمان بسیج اصناف ضمن اشاره به این که در مورد تأمین ماسک هیچ مشکلی نداریم، مطرح کرد: در ابتدای ماه محرم میلیونها ماسک به صورت مجانی توسط بسیج اصناف توزیع شده است.
وی با تکیه بر این که در تأمین اکسیژن طرح نذر نفس راه افتاده است و آمادگی داریم که این طرح را توسعه بدهیم، اضافه کرد: باید همگی وسط میدان بیاییم و کار مقابله با کرونا را دنبال نماییم.
منبع:

1400/05/23
22:09:03
5.0 / 5
1131
تگهای خبر: پزشك , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir