تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره عكس سلامت روان

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره عكس سلامت روان

به گزارش اسنک مهلت ارسال اثر به ششمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان که در سه بخش با مبحث آزاد، سلامت روان و کووید ۱۹ (کرونا)، برگزار می گردد تا ۱۶ دی تمدید گردید.


به گزارش اسنک به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‎المللی عکس سلامت روان، این جشنواره با ایجاد بستری جهت هم افزایی و هم فکری از منظر دیدگاه های متنوع فرهنگی می خواهد با افزایش آگاهی عمومی در زمینه سلامت روان و حساس کردن جامعه، باعث ارتقاء سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد و افزایش شاخصهای سلامت روان شود.
در این دوره جشنواره تا کنون بیشتر از ۲۱ هزار عکس از ۲۹۰۶ عکاس از ۷۷ کشور به دبیرخانه دیجیتال جشنواره ارسال شده است که از این تعداد ۱۷۰۰ عکاس خارجی و ۱۲۰۶ عکاس ایرانی تابحال در این رویداد شرکت کرده اند.
عکاسان و هنرمندان می توانند تا ۱۶ دیماه ۱۳۹۹ آثار خویش را برای حضور در این رویداد به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.mentalhealthexhibition.ir ارسال نمایند.
ششمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان مجموعا ۹ هزار یورو جوایز نقدی دارد و در پنجمین دوره این جشنواره که برگزار گردید ۱۸۳۵۸ عکس از ۷۷ کشور دنیا ارسال و در معرض داوری قرار گرفت.
ششمین دوره جشنواره بین المللی عکس سلامت روان به دبیری محمدرضا صائینی با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی و عرضه موثر موضوعات روان شناختی، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت و سازمان جهانی بهداشت و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد.1399/10/09
23:49:59
5.0 / 5
1247
تگهای خبر: اینترنت , پزشك , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir