سفارش سازمان جهانی بهداشت به اروپا برای مهار نسخه جدید كروناویروس

سفارش سازمان جهانی بهداشت به اروپا برای مهار نسخه جدید كروناویروس

سازمان جهانی بهداشت (WHO) از کشورهای اروپایی درخواست نمود تا اقدامات شدیدتری را برای مهار نسخه جدید کروناویروس اتخاذ کنند.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، دفتر منطقه ای این سازمان در اروپا روز یکشنبه اعلام نمود: سازمان بهداشت جهانی از اعضای خود در اروپا می خواهد اقدامات ضد ویروس کرونا را بالا برند.
مقامات بخش اروپای سازمان جهانی بهداشت اعلام کردند: این سازمان از اعضای اروپایی خود درخواست نمود تا اقدامات خود برای مهار نوع جدید کروناویروس که در انگلیس شیوع پیدا کرده، تشدید کنند.
بنابر اعلام سازمان جهانی بهداشت، علاوه بر انگلیس مواردژ از مبتلا شدن به نسخه جدید کروناویروس در دانمارک، هلند و استرالیا هم شناسایی شده است.
سخنگوی بخش اروپایی سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: در سرتاسر اروپا که انتقال ویروس شدید و گسترده است کشورها نیاز دارند تا اقدامات کنترلی و پیشگیرانه را برای مهار ویروس بالا برند.
به گزارش اسنک به نقل از مدیکال اکسپرس، سازمان جهانی بهداشت تصریح کرد: نشانه های اولیه ای وجود دارد که این نسخه از ویروس می تواند به سادگی بین افراد گسترش یابد و اطلاعات اولیه از آن حکایت می کند که این سویه ویروسی امکان دارد بر عملکرد برخی آزمایشهای تشخیصی هم تأثیر بگذارد.
هرچند شواهدی در مورد تغییر در شدت بیماری وجود ندارد اما بررسی های بیشتر در این رابطه در حال انجام می باشد.
منبع:

1399/10/01
14:34:32
5.0 / 5
1096
تگهای خبر: بیمار , بیماری , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir