ساعت فعالیت داروخانه مركزی هلال احمر

ساعت فعالیت داروخانه مركزی هلال احمر

تامین داروهای تخصصی نظیر ام اس، شیمی درمانی و بیماریهای خاص و تامین و توزیع داروهای مورد نیاز بخش های تخصصی و فوق تخصصی نظیر چشم پزشكی، دیالیز، مركز رویش و ناباروری از مهمترین خدمات داروخانه مركزی شماره 2 هلال احمر (تهرانپارس) است.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ داروخانه مرکزی شماره ۲ هلال احمر واقع در شرق تهران (تهرانپارس) بعنوان یکی از داروخانه های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی تلاش دارد خدمات شایسته دارویی را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به هموطنان ارائه کند.
تامین داروهای تخصصی نظیر ام اس، شیمی درمانی و بیماریهای خاص و تامین و توزیع داروهای مورد نیاز بخش های تخصصی و فوق تخصصی نظیر چشم پزشکی، دیالیز، مرکز رویش و ناباروری از مهمترین خدمات داروخانه تهرانپارس است.
این داروخانه به سبب تامین و توزیع بموقع داروهای مورد نیاز مردم شامل داروهای تخصصی، داروهای پرونده ای و داروهای تک نسخه ای که اکثراً تحت پوشش بیمه های جاری کشور هستند از نقش و اهمیت ویژه ای در نظام توزیع دارو برخوردارست.
‎همچنین نمایندگان سازمان های بیمه گر شامل بیمه های تامین اجتماعی، بیمه سلامت، خدمات درمانی و نیروهای مسلح بمنظور تأیید اینترنتی نسخ و با هدف رفع مشکلات احتمالی مراجعه کنندگان، در داروخانه مستقر بوده و با ایجاد این امکانات تلاش می شود تا مدت زمان انتظار برای دریافت دارو در حداقل زمان ممکن صورت گیرد.
بیماران و مراجعان می توانند برای دریافت خدمات، تهیه دارو و همین طور تأیید نسخ همه روزه از ساعت۷ و ۳۰ دقیقه بامداد الی ۱۹ به این داروخانه واقع در فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، محوطه مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران مراجعه کنند.
داروخانه های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی شامل داروخانه مرکزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی، داروخانه مرکزی شماره ۲ واقع در تهرانپارس، داروخانه جزیره کیش و بخش تجهیزات پزشکی است که روزانه به صدها نفر خدمات دارویی ارائه می کند.
همین طور سامانه اطلاعات دارویی داروخانه مرکزی هلال احمر به شماره ۴۱۶۵۱ از ساعت ۸ الی ۱۹ آماده پاسخگویی به هموطنان است.
1399/09/03
13:56:04
5.0 / 5
1348
تگهای خبر: اینترنت , بیمار , بیماری , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir