ثبت ۴۱ مرگ كرونائی در فارس

ثبت ۴۱ مرگ كرونائی در فارس

فارس معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی شیراز شمار جان باختگان از بیماری كرونا در فارس طی 24 ساعت گذشته را 41 نفر اعلام نمود.


دکتر علی اکبری یکشنبه ۲۵ آبان در جمع خبرنگاران، از افزایش شمار قربانیان بیماری کرونا در مقایسه با روز گذشته آگاهی داد و اظهار داشت: با اضافه شدن ۴۱ فوتی، شمار جان باختگان کووید۱۹ از شروع شیوع تا حالا در استان فارس به ۱۹۵۰ نفر رسیده است.
اکبری با اشاره به ثبت ۴۳۰ هزار و ۶۸۲ مورد نمونه گیری از شروع شیوع بیماری کرونا تا امروز در فارس، اظهار داشت: تعداد بیماران با اضافه شدن بیماران جدید در ۲۴ ساعت گذشته در فارس به ۱۱۷ هزار و ۶۸۷ مورد رسیده است.
بحران کمبود تخت بیمارستانی
معاون درمان علوم پزشکی شیراز با بحرانی خواندن وضعیت تخت های بیمارستانی در استان فارس، اظهار داشت: باتوجه به روند افزایش تعداد بیماران جدید مبتلا به کرونا، کمبود تخت برای بستری شدن بیماران جدید در فارس، یک بحران بسیار بسیار جدی ست.
اکبری اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد پذیرش ۳۸۰ بیمار جدید در بیمارستان های فارس بوده ایم و این آمار به تنهایی معنا کننده یک بحران در فارس است و در کنار آن، رسیدن عدد بیماران نیازمند به مراقبت های ویژه به ۳۳۶ نفر نیز عمق مشکل را نشان میدهد.
معاون درمان علوم پزشکی شیراز در عین حال بواسطه اینکه ۱۰۱ هزار و ۱۷۲ بیمار از میان ۱۱۷ هزار و ۶۸۷ بیمار، بهبود یافته اند، ابراز خرسندی کرد.
اکبری اصرار کرد که حمایت مردم در وضعیت کنونی از مدافعان سلامت، با رعایت پروتکل بهداشتی، نقش موثری در برون رفت از این بحران دارد و لازم است مردم بیش از پیش نسبت به رعایت اصول مهمی مانند استفاده از ماسک، پرهیز از حضور در تجمعات و مهمانی ها، دقت نظر داشته باشند.

منبع:

1399/08/25
20:45:06
5.0 / 5
1275
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir