طغیان باردیگر كرونا در نیویورك

طغیان باردیگر كرونا در نیویورك

اسنك: تعداد موارد ابتلای جدید به كرونا در ایالت نیویوركِ آمریكا طی هفته های گذشته، روند افزایشی ثابتی داشته كه این صعود ممكنست به خاطر بازگشایی مدارس و از سر گرفتن كسب وكارها باشد.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، شبکه "ای بی سی سون" در یک گزارش جدید اعلام نموده است که پاسخ آزمایش بیش از ۱۰۰۰ نفر از ساکنان نیویورک به لحاظ مبتلاشدن به کووید-۱۹ مثبت شده و این نخستین بار از تاریخ ۵ ژوئن است که آماری این قدر بالا در موارد مبتلاشدن گزارش می شود.
این ایالت با میانگین ۶۶۰ مورد مبتلاشدن در هر روز مواجه بوده اما گزارش ها حاکیست که در هفته منتهی به روز جمعه، میانگین موارد مبتلاشدن حدود ۸۱۷ نفر در روز بوده است.
اندرو کومو، فرماندار نیویورک از مردم خواسته است که به پیروی از راهنماهای مقابله با این ویروس ادامه دهند.
کومو اظهار داشت: برای نیویورکی ها حیاتیست تا از راهنمایی های موجود برای مقابله با کووید-۱۹ پیروی کنند، چونکه به پاییز و فصل شیوع آنفاوآنزا نزدیک می شویم. پوشیدن ماسک، حفظ فاصله در اجتماع و شست وشوی دستان می تواند تغییر مهمی ایجاد کند. اعمال این قوانین ایالتی توسط دولت های محلی نیز به کاهش شیوع این بیماری کمک خواهدنمود.
به گزارش ایندیپندنت، مقامات بهداشتی ایالت نیویورک هشدار دادند که ادامه افزایش موارد مبتلاشدن به کووید-۱۹ در این محلات ممکنست موجب اعمال محدودیت هایی شدید برای حضور در اجتماع شود.
منبع:

1399/07/07
23:50:07
5.0 / 5
1443
تگهای خبر: بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir