285 بیمار در بخش های كرونایی استان بوشهر بستری هستند

285 بیمار در بخش های كرونایی استان بوشهر بستری هستند

به گزارش اسنك بوشهر دبیر ستاد مبارزه با كرونا در استان بوشهر اظهار داشت: هم اكنون ۲۸۵ بیمار در بخش های كرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.


سعید کشمیری با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند، اظهار نمود: هم اکنون ۱۵۰ مورد مثبت قطعی در بیمارستان های استان بستری هستند.
وی ادامه داد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ مورد از بستری های بخش های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد ۱۸ مورد مثبت قطعی بوده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: متأسفانه ۴ نفر از هم استانی های عزیزمان روز یکشنبه و ۱ نفر هم امروز فوت شده که تست کرونای آنها امروز مثبت اعلام شده و در رده سنی ۳۶ تا ۷۹ ساله قرار داشته اند.
کشمیری بابیان اینکه الان ۵۴ مورد در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند اضافه کرد: از این تعداد هم اکنون ۲۶ مورد از آنها با کمک دستگاه نفس می کشند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در بوشهر با اشاره به اینکه تابحال فوتی های مثبت در استان بوشهر به ۴۷۲ مورد رسیده است، عنوان کرد: از آغاز انتشار کرونا تابحال ۱۰۵۱۸ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی شده است.
وی خاطرنشان کرد: الان ۹۷ درصد کارکنان ادارات، ۸۱ درصد بازاریان و ۶۰ درصد مردم در معابر عمومی، کوچه و خیابان از ماسک استفاده می نمایند. همینطور وضعیت رعایت پروتکل های اجتماعی درمجموع در ادارات ۹۰ درصد و در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی ۹۶ درصد است
سعید کشمیری اضافه کرد: همینطور این میزان در بانک ها ۷۲ درصد، در کارگاه ها ۷۸ درصد، در ورزشگاه ها ۸۵ درصد، در نانوایی ها ۸۳ درصد، در میوه فروشی ها ۷۱ و در ماهی و میگو فروشی ها ۴۹ درصد، آشپزخانه های صنعتی ۷۱ درصد و قنادی و شیرینی پزی ها ۷۱ درصد است.
منبع:

1399/06/11
22:46:25
5.0 / 5
1925
تگهای خبر: بیمار , پزشك , فروش , میوه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir