سفارش سازمان جهانی بهداشت به افرادی كه با بیماران كووید19 در ارتباط بوده اند

سفارش سازمان جهانی بهداشت به افرادی كه با بیماران كووید19 در ارتباط بوده اند

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام نمود: افرادی كه با بیماران مبتلا به كووید-19 ارتباط داشته اند باید آزمایش تست تشخیص كروناویروس انجام دهند.به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، پس از آنکه مسئولان سلامت در آمریکا اعلام نمودند افرادی که با بیماران مبتلا به بیماری کووید-19 در ارتباط بوده اند لازم نیست تست تشخیص کروناویروس انجام دهند، سازمان جهانی بهداشت اعلام نمود افرادی که در تماس با مبتلایان به این بیماری هستند باید آزمایش تشخیص کرونا انجام دهند.

مرکز کنترل و پیش گیری از بیماریها در آمریکا قبل از این اعلام نموده بود تمام افرادی که با بیماران مبتلا به کووید-19 در تماس بوده اند لزوم دارد تست تشخیص کروناویروس انجام دهند. این درحالیست که بتازگی کارشناسان این مرکز سفارش کرده اند در افرادی که علائمی از بیماری در آنان مشاهده نمی گردد الزامی به انجام تست تشخیص کرونا نیست.

به دنبال انتشار دستورالعمل مرکز کنترل و پیش گیری از بیماریها در آمریکا، کارشناسان سازمان جهانی بهداشت بار دیگر تاکید نمودند افرادی که در تماس نزدیک به بیماران مبتلا به کووید-19 بوده اند حتی درصورتی که علائمی از بیماری در آنان مشاهده نشود، لازم است تست تشخیص کرونا انجام دهند.

به گزارش اسنک به نقل از مدیکال اکسپرس، بگفته کارشناسان سازمان جهانی بهداشت، افرادی که علائمی از بیماری را دارند می توانند کروناویروس را به دیگران منتقل کنند همین طور در ناقلان خاموش بیماری کووید-19 امکان انتقال بیماری وجود دارد.
1399/06/08
01:11:48
5.0 / 5
1669
تگهای خبر: بیمار , بیماری , سازمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir