بهره برداری از چندین طرح حوزه ی سلامت آذربایجان شرقی با حضور رییس جمهور

بهره برداری از چندین طرح حوزه ی سلامت آذربایجان شرقی با حضور رییس جمهور

اسنک: آذربایجان شرقی چند طرح در عرصه بهداشت و درمان آذربایجان شرقی در جریان سفر رئیس جمهور به این استان افتتاح و بهره برداری شد.


همزمان با سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان، معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو از سه واحد تولید تجهیزات پزشکی و مواد غذایی در استان بازدید کرد.
حیدر محمدی در این بازدید با اشاره به توجه ویژه سازمان غذا و دارو به صادرات محصولات سلامت محور، اظهار داشت: اهمیت صادرات در حدی است که ذیل حوزه دفتر ریاست جمهوری دفتری بمنظور تسهیل صادرات و توسعه فن آوری ها به وجود آمده است و در سازمان غذا و دارو نیز اهتمام ویژه برای تسریع این روند وجود دارد.

همین طور طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان طالقانی تبریز همزمان با سفر هیات دولت به استان آذربایجان شرقی و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد افتتاح قرار گرفت.
دکتر بهرام عین اللهی در مسافرت به استان آذربایجان شرقی با حضور درمرکز آموزشی، درمانی طالقانی تبریز از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.
وی در جریان این بازدید ضمن افتتاح طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان طالقانی از نزدیک با پرسنل این مجموعه و بیماران بستری گفت و گو کرد.

همین طور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان سفر هیات دولت به استان آذربایجان شرقی از پروژه بیمارستان یک هزار تختخوابی تبریز بازدید کرد.
این بیمارستان در سطح اشتغال ۲۳ هزار متر مربع و با پیش بینی بیش هزار تخت بیمارستانی و زیربنای مفید ۱۲۱ هزار متر مربع در شهر تبریز درحال ساخت است.
مرکز سلول درمانی بیمارستان شهید مدنی تبریز نیز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه اندازی شد.
این مرکز با بهره بردن از توان متخصصان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با زیر بنای بیش از ۳۰۰ متر توسط دکتر بهرام عین اللهی مورد افتتاح قرار گرفت.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه افتتاح این مرکز ضمن قدردانی از خدمات پژوهشگران این مرکز اظهار داشت: مرکز سلول درمانی بیمارستان شهید مدنی تبریز به عنوان یکی از مراکز پیش رو در در این حوزه می باشد و بدون توسعه مراکز پیشرفته در ارائه خدمات مطلوب به مردم تاثیر به سزایی خواهد داشت.
منبع:

1402/03/20
11:24:07
5.0 / 5
363
تگهای خبر: آموزش , بیمار , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir