به مناسبت روز سالمند انجام می شود

تخفیف ۱۰ درصدی مرکز خدمات در منزل جهاددانشگاهی به سالمندان به مدت یک هفته

تخفیف ۱۰ درصدی مرکز خدمات در منزل جهاددانشگاهی به سالمندان به مدت یک هفته

اسنک: به مناسبت روز سالمند، سالمندان بالای ۶۵ سال متقاضی دریافت خدمات بهداشتی و درمانی در منزل، به مدت یک هفته (نهم تا پانزدهم مهر ماه) از تخفیف ۱۰ درصدی خدمات در منزل جهادانشگاهی برخوردار می گردند.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی مرکز خدمات تخصصی درمان درمنزل " دم" جهاد دانشگاهی، از نظر روانشناسان سن سالمندان از حدود ۶۰ الی ۶۵ سال آغاز می شود یعنی زمانی که اغلب افراد بازنشسته می شوند. اما قطعا نمی توان برای آن سن تعیین کرد؛ چونکه یک فرد ۶۵ ساله می تواند امید به زندگی برای چندین سال آینده هم داشته باشد.
از نظر متخصصان سن تقویمی شاخص ناقصی برای برآورد عملکرد و کفایت افراد است؛ چونکه افراد از لحاظ زیستی به صورت های مختلفی پیر می شوند؛ سالخوردگان پیری که شکننده و بیمار و ضعیف هستند و سالخوردگان پیرجوانی که علیرغم سن شان بدن سالمی داشته و جوان به نظر می رسند.
ولی امروزه با بازتر شدن سطح تفکرات افراد، تعریف دقیقی از این امر وجود ندارد؛ برخی معتقدند سالمندی یک روند است و برخی دیگر سرانجام. علیرغم اختلافات موجود در تعریف آن، مردم به سادگی می توانند فردی که سالمندی موفق دارد را تشخیص دهند، بدون این که نیازی به آزمایشات و ارزیابی داشته باشند.
همه ما می خواهیم سالمندان خانواده مان سالمندی موفق را تجربه کنند، به عبارت دیگر می خواهیم از برخورداری آنها از با کیفیت ترین خدمات مراقبتی مطمئن باشیم. خدمات مراقبت و درمان در منزل یکی از پراهمیت ترین و تاثیرگذارترین عواملی است که می توانیم برای عزیزان سالمند خود در نظر بگیریم.
با عنایت به این موضوع، شناخت نیازها و خلاءهای بهداشتی و درمانی سالمندان از اولویت های اصلی مرکز خدمات تخصصی درمان درمنزل " دم" جهاد دانشگاهی است که امید است با همکاری تمامی اعضای مرکز دم کارنامه رضایت بخشی در این حوزه به دست آید.
روابط عمومی مرکز «دم» اعلام نمود که به رسم سالهای گذشته در روز سالمند (نهم مهرماه ۱۴۰۱) کلیه سالمندان بالای ۶۵ سال متقاضی دریافت خدمات بهداشتی و درمانی در منزل به مدت یک هفته (نهم تا پانزدهم مهر ماه) از تخفیف ۱۰ درصدی خدمات برخوردار خواهند شد.1401/06/28
11:38:44
5.0 / 5
535
تگهای خبر: بدن , بیمار , خدمات , سالم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir