كوچكترین سهل انگاری استان بوشهر را به وضعیت قرمز بازمی گرداند

كوچكترین سهل انگاری استان بوشهر را به وضعیت قرمز بازمی گرداند

به گزارش اسنك بوشهر دبیر ستاد مبارزه با كرونا در بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر از وضعیت قرمز به هشدار درآمده اما كوچك ترین سهل انگاری ما را به حالت قرمز باز می گرداند.


سعید کشمیری با اعلان اینکه هم اکنون ۳۳۶ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند، اظهار نمود: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند.
وی با اعلان اینکه ۱۵۳ مورد مثبت قطعی در بیمارستان های استان بستری هستند، اظهار داشت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴ مورد از بستری های بخش های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد ۳۴ مورد مثبت قطعی بوده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: متأسفانه سه نفر از همشهریان عزیزمان روز دوشنبه و ۸ نفر روز سه شنبه فوت شده اند که تست کرونای آنها امروز مثبت اعلام شده و در رده سنی ۳۱ تا ۷۰ سال هستند که فرد ۳۱ ساله سابقه تومور مغزی داشته است.
کشمیری با اعلان اینکه الان ۵۳ مورد در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند، اضافه کرد: از این تعداد ۳۰ مورد از آنها با کمک دستگاه نفس می کشند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اشاره کرد: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اعمال برخی محدودیت ها این استان در زمان حاضر از وضعیت قرمز خارج و در وضعیت هشدار قرار گرفته است.
سعید کشمیری اضافه کرد: هرچند استان بوشهر از وضعیت قرمز به هشدار درآمده است اما کوچک ترین سهل انگاری و تعلل ما را به حالت قرمز باز می گرداند بنا بر این باید اقدام های پیشگیرانه را همچنان تا اختتام بیماری ادامه داد.
وی بیان کرد: مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به کادر درمان که بسیار خسته و لطمه پذیر شده اند کمک کنند.
منبع:

1399/05/02
17:09:35
5.0 / 5
1870
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir