امکان ثبت بازخورد فراورده های متابولیک در سامانه حامی سازمان غذا و دارو

امکان ثبت بازخورد فراورده های متابولیک در سامانه حامی سازمان غذا و دارو

به گزارش اسنک رئیس اداره شیرخشک های رژیمی و غذاهای ویژه سازمان غذا و دارو از طریق اندازی ثبت بازخورد بیمار در سامانه حامی به منظور ارتباط مستقیم سازمان با بیمار، اطلاع داد.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، بهادر صید محمدیان با بیان این مطلب، اظهار داشت: در جهت رصد وضعیت بیماران، افزایش ضریب نفوذ انجام وظایف حاکمیتی و با تکیه بر استفاده از تکنولوژی های جدید این فرآیند در دنیا امکان ثبت بازخورد و نظر سرپرست بیماران مذکور در سامانه حامی فراهم گردید.

وی ضمن اشاره به سیاست های سازمان غذا و دارو در مورد پشتیبانی از مصرف کنندگان فرآورده های متابولیک ارثی، اظهار داشت: دسترسی به این سامانه با رجوع سرپرست بیمار به سامانه حامی به آدرس الکترونیکی http: //metabolic.ttac.ir، قسمت "ثبت بازخورد بیمار" و تکمیل مشخصات مصرف کننده و فرآورده مورد نظر و ثبت نظر امکان پذیر است.

رئیس اداره شیرخشک های رژیمی و غذاهای ویژه سازمان غذا و دارو تصریح کرد: با ثبت شماره پرونده الکترونیک بیمار (۱۰ رقمی) و عدد ۲۰ رقمی مندرج در برچسب اصالت(UID) دسترسی به این سامانه وجود دارد. با انجام این کار فرآیند تأمین و تحویل فراورده به بیمار تکمیل شده و از این طریق بازخوردها دریافت می شود.

لازم به ذکر است توجه به نکات زیر هنگام استفاده از این سامانه ضروریست:






شماره پرونده الکترونیک باید در سیستم موجود باشد(حقیقی باشد) و اعداد متفرقه توسط سامانه پذیرفته نمی گردد.

در صورت فراموشی شماره پرونده الکترونیک توسط سرپرست بیمار، امکان بازیابی شماره پرونده مطابق تصاویر زیر وجود دارد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، با عنایت به این که رهگیری فرآورده و بازخورد در ارتباط با آن فرآورده از راه عدد۲۰ رقمی مندرج در برچسب اصالت(UID) امکان پذیر است، دقت در ثبت شماره فوق به سرپرست بیماران اعلام گردد.




منبع:

1400/08/24
23:34:21
5.0 / 5
1102
تگهای خبر: بیمار , تكنولوژی , سازمان , غذا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir