جهاد دانشگاهی علوم پزشكی شهید بهشتی برگزار می كند؛

دوره آموزشی ام بی ای سلامت ویژه فعالان حوزه سلامت

دوره آموزشی ام بی ای سلامت ویژه فعالان حوزه سلامت

دوره آموزشی ام بی ای سلامت (Health MBA) ویژه پزشکان، مدیران مراکز درمانی، فعالان سلامت، دانشجویان و دانش آموختگان علوم پزشکی و علاقه مندان حوزه سلامت، بصورت مجازی و حضوری در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی انجام می شود.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، هجدمین دوره آموزشی ام بی ای سلامت (Health MBA) با هدف تقویت مهارت های مدیریتی در زمینه سلامت و شناسایی فرصت های بروز مدیریت سلامت در دو بخش ویژه پزشکان و مدیران مراکز درمانی در ۳۵۰ ساعت، و گرایش استارتاپی و دانشجویی در ۲۰۰ ساعت برگزار می گردد. هدف از برگزاری این دوره، تقویت مهارت های درمان و سلامت؛ بهترین برنامه برای پیشرفت شغلی؛ شناسایی فرصت های به روز مدیریت سلامت عنوان شده است.
این دوره از نیمه دوم مهرماه ۱۴۰۰ شروع و به مدت ۳۵۰ ساعت نظریه و عملی (حدود ۹ ماه) برگزار می شود. پیش نیاز این دوره، حداقل مدرک دکترای حرفه ای عمومی یا لیسانس حوزه سلامت است. به دانش پذیران در آخر دوره گواهینامه معتبر و قابل ترجمه از جهاد دانشگاهی مرکزی، با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری اعطا می شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۲۲۴۳۹۸۷۴ و ۰۹۱۰۰۶۰۶۵۰۱ و ۰۹۰۳۵۱۴۸۹۱۵ تماس حاصل نموده و یا به آدرس وب سایت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی مراجعه نمایند.
1400/07/03
18:49:28
5.0 / 5
900
تگهای خبر: آموزش , برنامه , پزشك , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir