نگرش متفاوت زنان و مردان نسبت به نتایج پاندمی کرونا

نگرش متفاوت زنان و مردان نسبت به نتایج پاندمی کرونا

به گزارش اسنک نتایج یک پژوهش نشان می دهد: مردان و زنان، خطرات ناشی از بیماری کووید-19 را به شیوه متفاوت درک می کنند.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، متخصصان آمریکایی بتازگی در یک بررسی مشاهده نمودند زنان و مردان به شیوه متفاوت در مورد تاثیرات بیماری کووید-۱۹ نگرانی دارند.
مردان بیشتر در ارتباط با نتایج مالی ناشی از همه گیری نگران هستند و ترس زنان بیشتر در مورد نتایج ناشی از این بیماری روی سلامت است.
متخصصان در این بررسی تحقیقی را به شکل آنلاین انجام دادند تا احساسات، رفتارها و انتظارات در رابطه با جنسیت و همه گیری را ارزیابی کنند.
آنان اظهار داشتند: زنان نسبت به مردان بیشتر در مورد خطرات بیماری کووید-۱۹ برای سلامت ابراز نگرانی کرده اند. همین طور مردان به نسبت زنان بیشتر در مورد تاثیرات اقتصادی همه گیری ترس داشته اند.
به گزارش اسنک به نقل از هندوستان تایمز، متخصصان آمریکایی تاکید کردند: نتیجه حائز اهمیتی که این بررسی به دنبال داشت این است که افراد در موارد همه گیری، نگرانی های اقتصادی و بهداشتی را همزمان دارند. ما می دانیم اقدامات پیشگیرانه مانند ماسک زدن در این مواقع موثرند و باور داریم پیامهایی که مردم را به انجام این اقدامات پیشگیرانه ترغیب می کند، نه فقط بر پیامدها و مزایای سلامتی تاکید دارد بلکه مزایای اقتصادی را نیز تامین می کند چونکه رعایت نکات بهداشتی، امکان مهار هرچه بیشتر ویروس و در نتیجه امکان از سرگیری کارهای اقتصادی را فراهم می سازد.1400/06/08
10:05:41
5.0 / 5
1178
تگهای خبر: آنلاین , بیمار , بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir