امروز انجام می شود

جلسه فوق العاده کمیسیون بهداشت برای ارائه سریع راهکارهای مهار کرونا

جلسه فوق العاده کمیسیون بهداشت برای ارائه سریع راهکارهای مهار کرونا

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق العاده این کمیسیون جهت بررسی چگونگی مدیریت بحران فعلی کرونا و پیک پنجم با حضور مسئولان سیستم سلامت آگاهی داد.


زهرا شیخی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: به دنبال دستور رییس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز کمیسیون بهداشت و درمان جلسه فوق العاده ای را جهت بررسی راهکارهای مدیریت بحران فعلی کرونا و پیک پنجم با حضور کلیه مسئولان لشگری و کشوری، ستاد مبارزه با کرونا برگزار می نماید.
وی اظهار نمود: در این نشست از وزارتخانه های بهداشت، نیروی انتظامی، مسئولان امنیتی، روسای دانشگاه علوم پزشکی استانهای بزرگ و کلیه مسئولان لشگری و کشوری مرتبط دعوت شده است تا به راهکاری دست پیدا نماییم.
سال قبل رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای فوری به رییس کمیسیون بهداشت و درمان خواهان شد که باتوجه به روند صعودی آمار فوتی های کرونا جلسه ویژه کمیسیون بهداشت برای ارائه راهکارهای مدیریت موج جدید اجرا شود.
امروز هم lمحمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق ابتدایی خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به این مساله اشاره نمود و اظهار داشت که کمیسیون بهداشت موظف شده تا راهکارهای کارشناسی مهار این وضعیت و کاهش فشار روی نظام درمان را بررسی کند.1400/05/19
15:02:55
5.0 / 5
1204
تگهای خبر: امنیت , پزشك , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir