دکتر صابریان سرپرست سازمان اورژانس کشور شد

دکتر صابریان سرپرست سازمان اورژانس کشور شد

وزیر بهداشت با درخواست استعفای دکتر پیرحسین کولیوند از ریاست سازمان اورژانس کشور، موافقت و دکتر پیمان صابریان را بعنوان سرپرست این سازمان منصوب نمود.به گزارش اسنک به نقل از ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت (وبدا) دکتر سعید نمکی در نامه ای به دکتر کولیوند نوشت: «خدمات پرارزش و جهادی آن برادر بزرگوار در سازمان اورژانس کشور در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد بود.

حضور مخلصانه، فداکار و عاشقانه جنابعالی در کلیه عرصه های بحرانی شامل سیل و زلزله و حوادث جاده ای و بویژه روزهای سخت مبتلا شدن به کرونا و همینطور فعالیتهای ماندگاری که در راه اندازی اورژانس هوایی، دریایی، ریلی و توسعه اورژانس جاده ای و پیش بیمارستانی انجام دادید، یقینا در اوراق زرین خدمت در نظام سلامت ثبت شده است. راه اندازی کدهای ۲۴۷ و ۷۲۴ و تعداد قابل توجه بیماران نجات یافته از سکته های قلبی و مغزی، خدمت گرانبهای دیگری بود که مدیون تلاش شما و همکاران ارجمندتان بود.

انتقال اعضای پیوندی، بویژه قلب در کوتاه ترین زمان ممکن به مراکز پیوند عضو هم از خاطر همگان نخواهد رفت.

اینجانب ضمن آگاهی از مشکلات جنابعالی هیچگاه حاضر به پذیرش کناره گیری شما از مدیریت آن مجموعه نبودم و می دانید که چه سخت میتوان با استعفای برادری مخلص، وفادار و موثر از مسئولیت خطیر موافقت نمود. بنابراین ضمن پذیرش استعفای جنابعالی باوجود میل باطنی و فقط به علت اقناع روحی در کمک به مشکلات جسمی و روحی جنابعالی از خداوند بزرگ برایتان به پاداش خدمت های ارزشمند ایام خدمتگزاری به مردم شریف، آرزوی تندرستی، عزت و سربلندی دارم.

بی تردید حضور شما در هر جایگاه به علت علاقه و عشقی که به سربلندی و عزت جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف کشورمان دارید، اثرگذار خواهد بود.»

دکتر نمکی همینطور در حکمی، دکتر پیمان صابریان، رئیس اورژانس تهران بعنوان سرپرست سازمان اورژانس کشور انتخاب کرد که متن این حکم به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر پیمان صابریان با عنایت به سوابق علمی و اجرایی جنابعالی به عنوان "سرپرست سازمان اورژانس کشور" منصوب می شوید. امید است با لطف پروردگار و استفاده از کلیه ظرفیت ها در اداره آن مجموعه بسیار مهم، موفق باشید.»

منبع:

1400/05/11
22:07:41
5.0 / 5
1498
تگهای خبر: بیمار , خدمات , سازمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir