معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خبر داد:

پیشتازی همدان در واكسیناسیون كرونا

پیشتازی همدان در واكسیناسیون كرونا

به گزارش اسنک همدان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اظهار داشت: همدان پیشتاز واکسیناسیون ضد کروناویروس در بین سایر استانهای کشور است.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، مصطفی آزادبخت یک شنبه ۳ مردادماه در کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا استان همدان، اظهار نمود: از آغاز شیوع کروناویروس تا هم اکنون ۹۱ ستادکرونا در استان برگزار شده که ۹۰۱ مصوبه داشتیم که ۲۰ جلسه و ۱۸۲ مصوبه در سال ۱۴۰۰ رخ داده است.
آزادبخت با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در ستاد مدیریت کرونا استان صورت گرفته، خاطرنشان کرد: ۹۹ درصد مبتلایان به کروناویروس در استان افرادی بودند که عادی انگاری بیماری سبب شده پروتکلهای بهداشتی را رعایت نکنند.
وی افزود: هم اکنون شهرستان فامنین در وضعیت زرد کرونایی، شهرستان های رزن، درگزین، بهار، تویسرکان و اسدآباد در وضعیت نارنجی و شهرستان های همدان، ملایر، نهاوند، اسدآباد و کبودراهنگ در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان با اشاره به اینکه سلامت مردم اولویت ماست، اظهار داشت: برای قطع زنجیره بیماری نیازمند همکاری مردم برای رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی هستیم.
آزادبخت ضمن اشاره به پیشتازی همدان در انجام واکسیناسیون، اظهار نمود: لازم است که هم استانی های عزیز در زمان مقرر در مراکز واکسیناسیون حضور داشته باشند تا تجمعی در این مکان ها نداشته باشیم.
وی در ارتباط با پروتکلهای بهداشتی برگزاری مراسم عید غدیر، مطرح کرد: مراسم عید سعید غدیر در شهرهای قرمز باید در فضای باز و با حداکثر ۷۰ نفر جمعیت برگزار گردد.
رئیس کمیته بازرسی ستاد مدیریت کرونا استان همدان از کسب نمره خوب توسط تیم بازرسی ستاد مدیریت کرونا استان اطلاع داد.
سردار مهدی فرجی در این جلسه، اظهار نمود: در ۱۷ ماه گذشته بدون حاشیه کارهای بزرگی در چارچوب بازرسی و نظارت بر عملکرد مسؤلان داشتیم و از استان هایی هستیم که نمره خوبی در این حوزه گرفتیم.
فرجی خاطرنشان کرد: ما در موج چهارم هزار و ۷۰۰ بیمار بستری داشتیم اما زحمتی برای مسئولین کشوری ایجاد نکرده و در سخت ترین شرایط که مشکل اکسیژن داشتیم در سه ساعت توانستیم ۴۰۰ کپسول را به وسیله خیرین آماده نماییم.
وی افزود: در بحث ورود مسافران به استان ما نمی توانیم افراد را از همدان خارج نماییم اما هم اکنون مبادی ورودی همدان را بستیم و مسافران اجازه ورود به همدان را ندارند.
منبع:

1400/05/03
23:17:54
5.0 / 5
1455
تگهای خبر: امنیت , بیمار , بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir