در پی درگذشت امیر نظری به علت كرونا

افسوس برای اختتام ضربان یك مجری جوان

افسوس برای اختتام ضربان یك مجری جوان

تهیه کننده برنامه «ضربان» که از درگذشت مجری کارشناس جوان این برنامه در پی ابتلاء به کرونا به شدت متاثر است، از قرار ناتمامی سخن اظهار داشت که هیچ گاه به آنتن نرسید.


مسعود بانصیری ـ تهیه کننده برنامه «ضربان» ـ در گفت و گویی با ایسنا ضمن ابراز تاسف از درگذشت امیر نظری ـ مجری کارشناس جوان این برنامه ـ بر اثر کرونا، نسبت به عملکرد وزارت بهداشت درباب تاخیر در واکسیناسیون جامعه پزشکان، انتقادهایی را بیان کرد.
این تهیه کننده دراین زمینه اظهار داشت: مردم ایران باید از وزارت بهداشت سوال کنند که چرا این اتفاق افتاده است؟! چرا تمام آرزوهای خانواده ها در یک شب بر باد می رود؟! چقدر طول می کشد تا یک دکتر نظری به دنیا بیاید و درس بخواند. پدر مادرها چقدر باید زمان بگذارند تا یک دکتر نظری تربیت کنند.
او با اشاره به خاصیت های اخلاقی و حرفه ای امیر نظری، اظهار داشت: ایشان هم متعهد، هم باسواد و هم خیلی مبادی آداب بودند. چرا وزارت بهداشت باید مسبب اصلی این اتفاق باشد. متاسفانه سایتی طراحی نموده است که آدم متوجه می شود کسانی که در این وزارتخانه هستند مدیریتشان در حد چرخاندن یک کانکس تبلیغاتی هم نیست. اگر توانستید در آن سایت ثبت نام کنید! فکر پیرمرد پیرزن های بیچاره را نکرده اند؟ اگر مدعی عزت اسلامی هستید اینجا خودشان را نشان میدهد. به خودتان بیایید. متاسفانه پا به پای کشورهای جنگ زده در موضوع واکسیناسیون عمل می کنیم!
بانصیری اشاره کرد: اگر ۱۰ روز ـ یک ماه زودتر واکسیناسیون جامعه پزشکان را شروع می کردند، ایشان به کرونا مبتلا نمی شد.
این تهیه کننده درباره ی امیر نظری که آخرین اجرایش در تلویزیون به ۱۹ فرودین ماه برمی گشت، درباره این که آیا جایگزینی برای اجرای این مجری کارشناس وجود خواهد داشت؟ اظهار داشت: برنامه ضربان سه مجری کارشناس داشت. خانم دکتر فرهی، آقای دکتر بابک حسن زاده و آقای دکتر امیر نظری بودند. آقای نظری فقط پنج شنبه ها اجرا داشتند بواسطه کار دیگری که داشتند. اواخر فروردین ماه بود که تست کرونایشان مثبت شد. در بیمارستان و در آی سی یو بودند. قرار بود پنجشنبه هفته قبل که عید فطر بود برای اجرا به برنامه برگردند. اما برنامه به سبب ویژه برنامه عیر فطر تعطیل شد و این صورت گرفت.
بانصیری در آخر اظهار داشت: خانم دکتر فرهی مقرر است از این هفته بجای دکتر نظری برنامه را اجرا کنند.
1400/02/28
23:33:12
5.0 / 5
1166
تگهای خبر: برنامه , بیمار , پزشك , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir