فرمانده عملیات مدیریت كرونا در تهران خبر داد

راه اندازی اولین مركز واكسیناسیون خودرویی در تهران

راه اندازی اولین مركز واكسیناسیون خودرویی در تهران

اسنک: فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران، تمهیدات اندیشیده شده جهت استفاده از ظرفیتهای شهرداری تهران جهت واکسیناسیون مقابل کرونا و جلوگیری از تجمع در محل واکسیناسیون را تشریح نمود.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی، اظهار داشت: باتوجه به ابلاغ وزارت بهداشت مقرر است مراکز تجمیعی برای واکسیناسیون در شهرهای بزرگ همچون تهران شکل گیرد. نخستین مرکز تجمیعی خودرویی در منطقه ۱۳ شهر تهران افتتاح شده است و در پارک جنگلی سرخه حصار با طراحی استیشن های مجزا پس از ۳ مرحله شناسایی افراد در ایستگاه آخر، مراسم تلقیح واکسن انجام می شود. سپس به سایت بعد که پزشک مستقر است می روند و فرد جهت بررسی عوارض کوتاه مدت تزریق واکسن بررسی می شود.
وی با تشکر از شهرداری تهران، اظهار نمود: با دستور دکتر حناچی_ شهردار تهران مجموعه شهرداری و سازمان های تابعه با همکاری ستاد کرونای استان تهران برای واکسیناسیون به ما کمک کردند.
زالی افزود: با توافق با شهرداری و سازمان مدیریت بحران مقرر است سوله های مدیریت بحران شهرداری، پارک های جنگلی که امکان تردد خودرویی دارد و اماکن سازمان ورزشی شهرداری تهران برای واکسیناسیون در اختیار ما قرار گیرد.
منبع:

1400/02/19
21:08:04
5.0 / 5
1769
تگهای خبر: پزشك , سازمان , سایت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir