دریافت تست كرونا از ۳۴ هزار مسافر ورودی به كشور

دریافت تست كرونا از ۳۴ هزار مسافر ورودی به كشور

اسنک: سخنگوی جمعیت هلال احمر از غربالگری کرونایی بیشتر از ۱۵۸ هزار مسافر ورودی به کشور در ۲۸ پایانه هوایی، دریایی و زمینی کشور اطلاع داد.


محمدحسن قوسیان مقدم در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح مراقبت بهداشتی از مسافران ورودی به کشور که جمعیت هلال احمر در همکاری با وزارت بهداشت عهده دار انجام آن شده است، اظهار داشت: با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، از ۲۰ اسفندماه کنترل بهداشتی مسافران ورودی به کشور از ۲۶ مرز رسمی هوایی، زمینی و دریایی در ۱۶ استان برعهده جمعیت هلال احمر قرار گرفته و اجرای آن با فعالیت ۴۳۱ نیروی عملیاتی و آموزش دیده همچنان ادامه دارد.
سخنگوی جمعیت هلال احمر درباره آخرین نتایج اجرای این طرح هم اظهار نمود: برابر گزارش ها تا بامداد امروز ۱۵۸ هزار و ۵۴۵ مسافر در بدو ورود به کشور غربالگری شده و وضعیت سلامتی آنان از نظر مبتلا شدن به کرونا رصد شده و به ثبت رسیده است.
قوسیان مقدم تعداد تست های سریع کرونا که از مسافران دریافت شده را ۲۶ هزار و ۳۶۷ مورد اعلام نمود و اظهار داشت: همینطور ۸۰۶۷ تست PCR نیزاز افزاد مشکوک دریافت شده و ۴۹ مسافر هم به علت مثبت شدن تست به قرنطینه منتقل شدند.
منبع:

1400/01/26
18:00:22
5.0 / 5
1110
تگهای خبر: آموزش , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir