سخنگوی وزارت بهداشت اعلام كرد

وضعیت ناپایدار كرونا در اصفهان

وضعیت ناپایدار كرونا در اصفهان

به گزارش اسنک سخنگوی وزارت بهداشت با اعلان اینکه وضعیت بیماری کووید 19 در استان اصفهان ناپایدار، حساس و شکننده است، اظهار داشت: از همه خواهشمندیم از هرگونه مبادرت به سفر به شهرستان های استان اصفهان اجتناب کنند.به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری اظهار داشت: با وجود آنکه میانگین بروز هفتگی موارد بستری و مرگ و میر ناشی از کرونا در استان اصفهان پایین تر از متوسط کشوری است، اما میزان موارد بستری مثبت در این استان در هفته گذشته نسبت به هفته ماقبل، با اندکی افزایش همراه بوده است و بطور کلی وضعیت بیماری در استان اصفهان ناپایدار، حساس و شکننده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون شهرستان اردستان، در استان اصفهان در وضعیت نارنجی و شهرستان های آران و بیدگل، اصفهان، خمینی شهر، شاهین شهر و میمه و شهرضا، کاشان، گلپایگان لنجان، مبارکه و نجف آباد و نطنز در وضعیت زرد و مابقی شهرستان های استان، در وضعیت آبی قرار داند.

لاری افزود: متاسفانه در هفته گذشته، شش شهرستان استان اصفهان از رنگ آبی به زرد تغییر وضعیت دادند. هم اکنون ۴۵۱ قطعی مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان های این استان بستری هستند که ۸۲ نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه حضور دارند. از نقاظ قوت مدیریت اپیدمی در اصفهان می توان به تولید با کیفیت و توزیع برنامه ریزی شده ملزومات محافظتی کووید ۱۹ و اجرای زودهنگام طرح شهید سلیمانی در این استان اشاره کرد

وی اشاره کرد: از همه خواهشمندیم از هرگونه مبادرت به سفر به شهرستان های استان اصفهان خودداری کرده و امیدواریم با همکاری جدی تر استان اصفهانی ها در عمل به سفارش های بهداشتی شاهد بهبود وضعیت بیماری در این استان باشیم.

منبع:

1399/11/19
22:26:20
0.0 / 5
1333
تگهای خبر: بیمار , بیماری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir