آخرین وضعیت علی انصاریان از زبان پزشك معالجش

آخرین وضعیت علی انصاریان از زبان پزشك معالجش

به گزارش اسنک پزشک معالج علی انصاریان ضمن تشریح وضعیت بیماری او، اظهار داشت: متاسفانه بیش از 80 درصد ریه ایشان درگیر بیماری شده است و با وجود تمام درمان هایی که برایشان به کار برده شده، هنوز تست کرونای ایشان مثبت است.


دکتر محمدرضا هاشمیان در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با وضعیت سلامتی علی انصاریان بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: ایشان با اکسیژن ۶۵ درصد به بیمارستان فرهیختگان مراجعه کردند که با اکسیژن تکمیلی به حدود ۸۲ تا ۸۵ درصد می رسید. از زمانی که بنده مسئولیت انصاریان را بعنوان پزشک معالج پذیرفتم از سیستم های اکسیژن رسانی غیر تهاجمی استفاده کردیم.
وی با اشاره به اینکه از ابتدا درگیری ریه انصاریان از درگیری ریه مرحوم میناوند بالاتر بوده است، افزود: حالا بیش از ۸۰ درصد ریه انصاریان درگیر است و درمان های مرسوم برایشان انجام می شود و امیدواریم بیماری زجر تنفسی ایشان تمام شده و به مرحله سخت تری نرسد.
وی ادامه داد: هم اکنون علی انصاریان در ICU بیمارستان فرهیختگان بستری هستند. برای ایشان از درمان های غیرتهاجمی استفاده می شود و هنوز هشیار هستند.
هاشمیان با اشاره به اینکه ۱۴ روز از ابتلای به کرونای علی انصاریان می گذرد، اشاره کرد: با وجود تمام درمان هایی که برای ایشان انجام شده اما متاسفانه هنوز تست کرونای وی مثبت است.
وی اشاره کرد: درمان ها برای افراد مختلف باتوجه به شرایط بیماری آنها انجام می شود و هیچگونه تفاوتی در درمان میان افراد مشهور و غیر مشهور قائل نیستیم.
این فوق تخصص آی سی یو، ظهار کرد: انصاریان به هیچ عنوان اهل استفاده از سیگار و قلیان نبودند و از این نظر ریه ایشان مشکلی از پیش نداشته است.
منبع:

1399/11/09
15:52:49
0.0 / 5
1247
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir