ایتالیا سفارش جدید WHO در مورد قرنطینه بیماران كرونا را بررسی می كند

ایتالیا سفارش جدید WHO در مورد قرنطینه بیماران كرونا را بررسی می كند

ایتالیا دستورالعمل جدید سازمان جهانی بهداشت (WHO) در ارتباط با قرنطینه بیماران آلوده به كروناویروس را بررسی می كند.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، وزارت بهداشت ایتالیا از مشاوران دولت درخواست نمود تا سفارش های جدید سازمان جهانی بهداشت در خصوص اینکه بیماران آلوده به کروناویروس می توانند قبل از منفی شدن نتیجه آزمایش از قرنطینه بیرون بروند، ارزیابی کنند.
سازمان جهانی بهداشت هفته گذشته اعلام نموده بود بیمارانی که با علایم بیماری ۱۰ روز متوالی را در قرنطینه سپری کرده اند در صورت نداشتن علایم بیماری "حداقل برای مدت سه روز"، می توانند از قرنطینه بیرون بروند. طبق دستورالعمل اصلاح شده این سازمان، در افرادی که علایم بیماری کووید-۱۹ پیشرفت نکند امکان خروج از قرنطینه در مدت ۱۰ روز بعد از نخستین آزمایش مثبت وجود دارد.
قبل از این، سازمان جهانی بهداشت سفارش کرده بود اختتام قرنطینه افراد آلوده به کروناویروس تنها بعد از انجام دو بار آزمایش کرونا به فاصله ۲۴ ساعت و منفی بودن جواب آنها امکانپذیر است. این تغییر دستورالعمل حائز اهمیت می باشد چونکه خیلی از کشورها الان با چگونگی مواجه با افرادی که به لحاظ تخصصی به این ویروس آلوده هستند اما خطر انتقال ویروس از آنها به دیگران وجود ندارد، درگیر هستند.
به گزارش مدیکال اکسپرس، سازمان جهانی بهداشت اعلام نمود: سفارش های مطرح شده به روز رسانی شده اند برای اینکه بیماران بهبود یافته کووید-۱۹ برای مدت چند هفته به ویروس آلوده هستند و این در حالیست که به رغم نتایج آزمایش، این افراد نمی توانند آلوده کننده باشند و بیماری را به افراد دیگر انتقال دهند.1399/04/02
13:59:41
5.0 / 5
2256
تگهای خبر: بیمار , بیماری , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir