تقدیر ارتش از مدافعان سلامت با نواختن مارش در بیمارستان شریعتی

تقدیر ارتش از مدافعان سلامت با نواختن مارش در بیمارستان شریعتی

به دنبال همه گیری ویروس كرونا و تلاش و جانفشانی مدافعان سلامت در این ایام، بامداد امروز با حضور فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران در محل بیمارستان شریعتی، با اهدای گل و نواختن مارش نظامی، از مدافعان سلامت تقدیر گردید.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، در این مراسم، امیر سرتیپ محمدرضا حسینی - فرمانده دژبان ارتش، اجرای رزم نوازی و گروه کر ارتش را نماد قدردانی از مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با کرونا خواند و اظهار داشت: ما ارتشیان به شکلی تربیت شده ایم که ماموریت های محوله را با دقت، سرعت و عشق به انجام برسانیم و این در حالیست که عشق این ماموریت با لذت آمیخته شده است.
امیر سرتیپ حسینی، اضافه کرد: شرایط سخت کادر درمانی در دوران کرونا و استفاده از گان و البسه خاص، تحمل فشارهای روحی، دوری از خانواده، شب بیداری ها و فشارهای جسمانی، تنها مخصوص سپید پوشان کادر درمانی است که به درستی برای این منظور تربیت شده اند. ما در ارتش به وجود شما افتخار می نماییم.
وی، ارتش را سد فولادینی در مقابل دشمن و برادری مهربان برای ملت دانست و اظهار داشت: ما تربیت شده ایم تا جان خودرا فدای ملت نماییم.
فرمانده دژبان ارتش، در آخر با اهدای لوح تقدیر به دکتر مهرپور - رئیس بیمارستان شریعتی، اظهار داشت: فرمانده قوی، پرسنلش را پا در رکاب نگاه می دارد، به شما تبریک می گویم که پرسنلی چنین جنگنده و با روحیه دارید.
در ادامه دکتر سعیدرضا مهرپور، رئیس بیمارستان شریعتی تهران، این مرکز را نهادی عمومی و دولتی خواند که به ضعیف ترین و لطمه پذیرترین قشر جامعه خدمت رسانی می کند و تصریح کرد: در ماه های همه گیری بیماری کرونا، کادر درمانی و پشتیبانی بیمارستان، جان بر کف، سلامت خود و خانواده هایشان را به مخاطره انداختند و قدمی پس نکشیدند.
وی با اعلان اینکه ما نیز همچون ارتش در خدمت مردم هستیم، اشاره کرد: همانگونه که ارتش برای امنیت مردم جانفشانی می کند، مدافعین سلامت نیز برای حفظ جان مردم تلاش می کنند؛ پس ما نقاط مشترک فراوانی داریم.
رئیس بیمارستان دکتر شریعتی، کارهای عام المنفعه ارتش در دوران همه گیری کرونا را سبب دلگرمی خواند و اشاره کرد: بارها از امکانات ارتش برای خدمت رسانی در حوزه سلامت بازدید کردم و از تمامی عزیزانی که خالصانه و فداکارانه در طول این مدت به خدمت پرداختند قدردانی می کنم.
در ادامه این مراسم، گروه موسیقی دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن اجرای مارش نظامی، از کادر درمانی بیمارستان دکتر شریعتی تقدیر و به آنان ادای احترام کرد.1399/03/26
15:56:52
5.0 / 5
2192
تگهای خبر: امنیت , بیمار , بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir