سردار باقری در جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا ( ع) تاكید كرد

استفاده از تمامی ظرفیت های نیروهای مسلح در درمان و كمك به بیماران كرونایی

استفاده از تمامی ظرفیت های نیروهای مسلح در درمان و كمك به بیماران كرونایی

جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا(ع) بامداد امروز به صورت همزمان به صورت ویدیو كنفرانس در ستاد كل نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع برگزار گردید.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، در جهت ارزیابی نحوه خدمت رسانی و بهره مندی هرچه بیشتر از توانمندی و ظرفیت های کامل نیروهای مسلح در کمک به درمان بیماران مبتلا به کرونا و تحقق فرمان فرماندهی معظم کل قوا جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا (ع) به ریاست سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، تشکیل شد.
بنابه این گزارش در این نشست که با حضور تمامی فرماندهان و مسؤلان قرارگاه های نیروهای مسلح به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، روسای کمیته های تخصصی و قرارگاههای تابعه در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع گزارشی از روند فعالیت ها و مشارکت فراگیر نیروهای مسلح در کمک به درمان بیماران کرونا عرضه کردند.
در این جلسه سرلشکر باقری با تشکر و قدردانی از خدمات و فعالیتهای انجام شده نیروها و سازمان های نیروهای مسلح در لبیک به فرمان فرماندهی معظم کل قوا در خصوص مشارکت و همکاری حداکثری و استفاده از تمامی ظرفیت های نیروهای مسلح در کنترل، نظارت، پیشگیری، درمان و کمک به بیماران کرونایی بخصوص در اختیار گذاشتن بیمارستان ها و مراکز درمانی و امکانات نیروهای مسلح در سرتاسر کشور به ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کرد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اتخاذ تدابیر و سیاست های پیشگیرانه موثر و تداوم و آن تا حصول نتیجه مطمئن و تقلیل میزان فراگیری این بیماری و ضرورت استمرار آگاه سازی و آموزش همگانی مردم در نحوه مراقبت و مقابله با بیماری کرونا را مورد تاکید قرار داد.
همچنین در این نشست دکتر رئیسی معاون وزیر بهداشت و درمان و دکتر قانعی رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از فرماندهان نیروهای مسلح و کادر درمانی سازمان های تابعه در همکاری با ستاد ملی کرونا آخرین وضعیت فراگیری این بیماری در سطح کشور و اقدامات و فعالیتهای پیشگیرانه و روند درمان مبتلایان و میزان اثربخشی تدابیر و سیاست های اتخاذ شده را تشریح کردند.
منبع:

1399/07/28
19:25:27
5.0 / 5
1452
تگهای خبر: بیمار , بیماری , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir