معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران:

پوشش رایگان بیمه سلامت در دولت سیزدهم دو برابر شد

پوشش رایگان بیمه سلامت در دولت سیزدهم دو برابر شد

به گزارش اسنک، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران اظهار داشت: پوشش رایگان بیمه سلامت در دولت سیزدهم دو برابر شده است.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، حسین رنجبران در حاشیه جلسه با کارکنان بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در دولت سیزدهم ۶ میلیون نفر از هموطنان دهک چهارم تا ششم زیر پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.
وی اشاره کرد: اکنون با احتساب سه دهک نخست جامعه ۱۲ میلیون ایرانی زیر پوشش رایگان بیمه سلامت هستند.
بنابر اعلام سازمان بیمه سلامت، رنجبران به روز شدن پرداخت مطالبات موسسات پزشکی طرف قرارداد را دیگر خدمت دولت سیزدهم اعلام نمود و اضافه کرد: اکنون کمتر موسسه پزشکی طرف قرارداد بیمه سلامت در سراسر کشور وجود دارد که مطالبه ای باقی مانده از سال ۱۴۰۲ از بیمه سلامت داشته باشد؛ این درحالی است که در دولت های گذشته پرداخت مطالبات موسسات پزشکی طرف قرارداد این سازمان گاهی تا بیش از یک سال طول می کشید.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران اشاره کرد: به عنوان مثال در استان کهگیلویه و بویراحمد چند روز پیش ۱۵۰ میلیاردریال برای پرداخت مطالبات موسسات پزشکی تامین اعتبار شد.
رنجبران اضافه کرد: با این میزان اعتبار همه مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت در این استان پرداخت شده است، اکنون ۵۲ هزار موسسه پزشکی و ۹۵۰ بیمارستان سراسر کشور با سازمان بیمه سلامت طرف قرارداد هستند.1403/04/11
15:01:55
5.0 / 5
123
تگهای خبر: بیمار , بیمه , پزشك , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir