رئیس بیمه سلامت نطنز:

سقف خدمات برای زوج های نابارور برداشته شد

سقف خدمات برای زوج های نابارور برداشته شد

به گزارش اسنک، اصفهان رییس اداره بیمه سلامت شهرستان نطنز اظهار داشت: سقف خدمات برای زوج های نابارور تحت درمان برداشته شد.جواد تدبیری در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: سازمان بیمه سلامت بمنظور حمایت مالی و کاهش هزینه های درمان ناباروری سقف خدمات به زوج های تحت درمان نابارور را برداشت.

وی اضافه کرد: زوج های نابارور تا قبل از این سه نوبت می توانستند از خدمات بیمه ای بهره گیرند که با برداشته شدن این سقف زوج های نابارور طبق نظر پزشک همه خدمات تشخیصی و درمانی مورد نیاز را بدون محدودیت دریافت می کنند.

رئیس اداره بیمه سلامت نطنز اظهار داشت: این مساله متعلق به مراکز طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت است و در همه مراکز این خدمات صورت نمی گیرد.

وی اشاره کرد: در دستورالعمل جدید ۲۸ قلم آزمایش های تشخیصی ژنتیک به پوشش بیمه ای بیمه سلامت اضافه شده که این آزمایش ها مربوط به افرادی است که تحت سقط جنین های مکرر قرار می گیرند که تا قبل از این تحت پوشش بیمه نبود.

تدبیری اظهار داشت: همه خدمات در درمان ناباروری تحت پوشش بیمه سلامت است بطوریکه ۹۰ درصد پوشش در بخش های دولتی و ۹۰ درصد تعرفه عمومی غیردولتی در سایر مراکز تحت پوشش قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: در دستورالعمل جدید هیچ محدودیتی در تعداد دفعات بهره مندی از این خدمات وجود ندارد.

رئیس اداره بیمه سلامت نطنز، بیان کرد: در صورتیکه زوج های نابارور تحت پوشش بیمه سلامت از مؤسسات درمانی غیر طرف قرارداد بیمه سلامت بهره گیرند و هزینه آنرا آزاد پرداخت کنند می توانند با دریافت فاکتور و یا سند مالی از آن موسسه و ارائه به این سازمان نسبت به دریافت هزینه خود اقدام نمایند.
1402/11/16
22:28:14
5.0 / 5
254
تگهای خبر: بیمه , پزشك , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir