وزیر بهداشت اعلام كرد

عرضه شیرخشک با کد ملی نوزاد و قیمت قبلی در داروخانه ها

عرضه شیرخشک با کد ملی نوزاد و قیمت قبلی در داروخانه ها

به گزارش اسنک، وزیر بهداشت با اشاره به اینکه وضعیت موجودی شیرخشک در کشور بسیار بهبود یافته، اظهار داشت: هم اکنون شیرخشک با قیمت مصوب قبلی و با عرضه کد ملی نوزاد و ثبت UID در سامانه تی تک، عرضه می شود.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، وزیر بهداشت به صورت سرزده و در جهت نظارت بر عرضه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی به کودکان و نوزادان، از دو بیمارستان کودکان حکیم و حضرت علی اصغر(ع) در پایتخت بازدید کرد.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، دکتر بهرام عین اللهی روز گذشته ( ۲۶ آذر ماه) به صورت سرزده از بخش های اورژانس و بستری کودکان بیمارستان کودکان حکیم که دو ماه پیش با حضور رئیس جمهور افتتاح شد، بازدید و نحوه خدمت رسانی به بیماران را با حضور دکتر صادق نیت، رئیس این بیمارستان، بررسی کرد.
او همینطور در گفتگو با پرسنل این بیمارستان، در جریان مشکلات آنها قرار گرفت و برای پیگیری تقویت نیروی انسانی در قسمت تخصصی و پرستاری، دستوراتی به معاونین وزارت بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران صادر کرد.
عین اللهی همینطور از بخش های مختلف مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر(ع) تهران بازدید و با پرسنل و همراهان بیماران در این مرکز، گفتگو نمود و پیگیر جبران کمبود نیروی انسانی در قسمت پرستاری در این بیمارستان شد.

وزیر بهداشت با بررسی مشکلات یکی از والدین بیماران بستری در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) برای خرید شیرخشک با قیمت بالاتر از نرخ مصوب، اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت موجودی شیرخشک در کشور بسیار بهبود یافته و هم اکنون شیرخشک با قیمت مصوب قبلی و با عرضه کد ملی و ثبت UID در سامانه تی تک، عرضه می شود.
عین اللهی همینطور به صورت سرزده از یک داروخانه شبانه روزی در منطقه یافت آباد تهران بازدید و وضعیت موجودی داروها، شیرخشک و اجرای طرح دارویار در این داروخانه را بررسی کرد.1402/09/27
11:57:09
5.0 / 5
300
تگهای خبر: آموزش , بیمار , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir