معاون توسعه وزارت بهداشت:

استخدام پرستاران فعال در کرونا، پیگیری می شود

استخدام پرستاران فعال در کرونا، پیگیری می شود

به گزارش اسنک، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ورود تعرفه گذاری خدمات پرستاری به سرانه سلامت، ساده نبود، اما محقق شد، در عین حال در رابطه با نیروهای طرحی دوره کرونا اظهار داشت: شک نکنید کار هر همکاری که دوره کرونا فعال بوده است را پیگیری می نماییم تا استخدام شود.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، دکتر بهروز رحیمی در همایش روز پرستار که در مرکز همایش های رازی برگزار شد ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، اظهار داشت: بسیاری از دوران کرونا دور نشدیم و به یاد داریم که آن زمان کنار مردم و بیماران بودن جرات می خواست و به راستی که پرستاران در آن دوران هم مانند همه ادوار ایثار کردند.
وی ادامه داد: من هم مانند جامعه پرستاری از مشکلات با خبر هستم اما می توانیم از داشته هایمان هم بگوییم و به توانمندی ها فکر نماییم.
رحیمی اظهار داشت: اعتقاد دارم که این دولت اراده اش بر رفع مشکلات پرستاران است. در مورد تعرفه گذاری خدمات پرستاری و ورود آن به سرانه سلامت کار ساده ای نبود؛ اما محقق شد. در عین حال از بیمه ها هم خواهیم پرسید که آیا پرداخت درستی انجام دادند یا خیر؟
وی ادامه داد: در بحث استخدام ها زمانی می گفتیم بیشتر از ۳۵ هزار نفر دارند شغل خویش را از دست می دهند و امروز می گوییم این عدد به ۶۰۰۰ نفر رسیده است که روند کاهشی این بخش مشهود است.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت اظهار داشت: شک نکنید کار هر همکاری که دوره کرونا فعال بوده است را پیگیری می نماییم تا استخدام شود.
او در انتها اظهار داشت: در مورد فوق العاده خاص باید اظهار داشت که این مورد مطالبه عموم جامعه سلامت است که چند پیشنهاد هم در این خصوص به مجلس شورای اسلامی دادیم تا پیگیری شود.1402/08/28
11:53:00
5.0 / 5
282
تگهای خبر: برنامه , بیمار , بیمه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir