در دیدار معاون پرستاری وزارت بهداشت با معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران مقرر شد

تشکیل کارگروه ایثارگری پرستاران لطمه دیده در کرونا

تشکیل کارگروه ایثارگری پرستاران لطمه دیده در کرونا

اسنک: در دیدار معاون پرستاری وزارت بهداشت با معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بر تشکیل کارگروه ایثارگری پرستاران لطمه دیده در کرونا تفاهم شد.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، دکتر عباس عبادی با دکتر محمد میرزابیگی معاون جدید بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و ضمن تبریک مسئولیت جدید برای وی در ارائه خدمت به خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران آرزوی موفقیت کرد.
معاون پرستاری وزیر بهداشت در این دیدار به توانمندی پرستاران در رده های مدیریتی اشاره نمود و اظهار داشت: خوشبختانه پرستاران علاوه بر مراقبت علمی بالینی، در عرصه های آموزش و پژوهش نیز موفق عمل کردند.
وی با اعلان اینکه پرستاران در روزهای همه گیری بیماری کرونا زحمات زیادی را محتمل شدند، اضافه کرد: خیلی از همکاران پرستار بمراتب درگیر این بیماری، عوارض و صدمات این بیماری شدند که هنوز با آنهاست؛ بدین سبب نیاز است برای جبران لطمات و لطمه ها، امتیازات ایثارگری برای آنها لحاظ شود که بنیاد شهید در این خصوص می تواند ما را کمک نماید.
وی با اشاره به ظرفیت مراکز مراقبت در منزل بر آمادگی این مراکز برای ارائه خدمات به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران اشاره نمود و اظهار داشت: خدمت به این جامعه برای ما نه فقط وظیفه بلکه نوعی عبادت است.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، میزرابیگی، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز ضمن تشکر از حضور دکتر عبادی، از آمادگی برای ایثارگری پرستاران لطمه دیده در کرونا آگاهی داد.
در این دیدار همین طور قرار شد کارگروهی از طرف معاونت پرستاری، سازمان نظام پرستاری و بنیاد شهید ایجاد و این مساله دنبال شود.
منبع:

1401/11/09
12:42:34
5.0 / 5
627
تگهای خبر: آموزش , بیمار , بیماری , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir