اخطار یک عضو کمیسیون بهداشت در رابطه با آمادگی برای مقابله با کرونا

اخطار یک عضو کمیسیون بهداشت در رابطه با آمادگی برای مقابله با کرونا

به گزارش اسنک، یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن اشاره به ورود موج جدید کرونا به کشور اظهار داشت: اخطار می دهم وضعیت مدیریت دارو مناسب نبوده و هیچگونه برنامه ریزی، چاره اندیشی و آمادگی برای مقابله با موج جدید کرونا وجود ندارد.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، علی اصغر باقرزاده در جلسه علنی نوبت بامداد امروز (سه شنبه) مجلس در تذکری ضمن اشاره به قیمت ارز، ارزش پول ملی، نرخ تورم و.... پرسید: آیا این موارد برای استیضاح وزیر اقتصاد کافی نیست؟ هیچ اولویتی بالاتر از این نیست و باید تقاضای استیضاح وزیر در دستور کار قرار گیرد.
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان در تذکر دیگری به وزیر بهداشت در رابطه با شروع پیک جدید کرونا در کشور، اظهار داشت: اوضاع خوب نیست؛ اخطار می دهم وضعیت مدیریت دارو مناسب نبوده و هیچگونه برنامه ریزی، چاره اندیشی و آمادگی برای مقابله با موج جدید کرونا وجود ندارد. آقای رئیسی این اخطار را جدی بگیرید. امروز در سرتاسر کشور گرفتار مشکل هستیم.
این نماینده مجلس در انتها خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: وزیران و مدیران ضعیف و ناکارآمد همچون وزیر صمت را برکنار کنید. خیلی از مشکلات امروز کشور مثل گرانی خودرو و آلودگی هوا تقصیر آنهاست.
منبع:

1401/10/13
15:27:00
5.0 / 5
581
تگهای خبر: برنامه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir