ژاپن وارد موج تازه ای از افزایش مبتلایان کرونا می شود

ژاپن وارد موج تازه ای از افزایش مبتلایان کرونا می شود

اسنک: مشاور عالی پزشکی دولت ژاپن می گوید که این کشور درحال ورود به موج دیگری از مبتلاشدن به کرونا است و مقام های بهداشتی مشغول آماده سازی برای رسیدگی به تازه ترین روند افزایش تعداد مبتلایان هستند.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، "اومی شیگرو"، رییس هیئت مشاوران دولت ژاپن در امور مربوط به کرونا روز گذشته (پنج شنبه) در دیدار با نخست وزیر این کشور تایید نمود که تعداد مبتلایان کووید در سراسر این کشور رو به افزایش است.
روز گذشته، کادر درمانی بیش از ۷۸ هزار مبتلا به کووید را در سراسر کشور شناسایی نمودند که در مقایسه با پنج شنبه گذشته، ششمین روز متوالیِ افزایش تعداد مبتلایان شمرده می شود.
دولت ژاپن در نظر دارد بمنظور رسیدگی به افزایش تعداد مبتلایان، خط مشی جدیدی را شروع کند و به استانداری ها اجازه خواهد داد که در صورت رسیدن تعداد مبتلایان به سطح اوج آن در تابستان امسال، اقدامات بهداشتی را تشدید کنند. درخواست از افراد مبتلا برای عدم خروج از منزل به غیر از موارد ضروری همچون این اقدامات است.
به گزارش شبکه تلویزیونی ان چ کی، وزیر بهداشت ژاپن می گوید: احتمال دارد ظرف دو هفته آتی، تعداد مبتلایان در سراسر کشور به تعداد بی سابقه ای برسد.
منبع:

1401/08/21
09:43:07
5.0 / 5
564
تگهای خبر: پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir