رئیس مركز پزشكی حج و زیارت هلال احمر اعلام كرد

عرضه 19 هزار خدمت به زوار حج از جانب هلال احمر تا کنون

عرضه 19 هزار خدمت به زوار حج از جانب هلال احمر تا کنون

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با بیان اینکه کیفیت بالای خدمات درمانی و بهداشتی عرضه شده از جانب ایران مورد تایید وزارت بهداشت عربستان قرار گرفت، در عین حال از عرضه ۱۹ هزار خدمت تا بامداد امروز به حجاج اطلاع داد.به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، سیدعلی مرعشی، در مورد خدمات بهداشتی و درمانی عرضه شده به زوار حج ۱۴۰۱ اظهار داشت: در شهر مدینه تابحال ۴۸۰۰ ویزیت، ۱۹۰۰ تزریق و ۲۰۰ فقره سرم تراپی توسط تیم های اعزامی صورت گرفت و ۴ نفر از حجاج هم جهت درمان تکمیلی به بیمارستان اعزام شده اند.

وی اضافه کرد: در شهر مکه هم ۳ هزار و ۵۰۹ نفر از زوار ویزیت شده و به ۱۲۳۲ نفر خدمات پاراکلینیکی عرضه شده است. تابحال ۳۹ نفر از حجاج در بیمارستان جهت درمان های تخصصی بستری شده اند. همینطور به سه هزار و ۴۵۲ نفر هم خدمات دارویی از راه داروخانه هلال احمر عرضه شده است.

مرعشی افزود: خدمات بهداشتی و درمانی متنوعی به حجاج و زوار عرضه می شود و در مجموع از آغاز آغاز مراسم حج ۱۴۰۱ تابحال ۱۹ هزار خدمت به حجاج عرضه شده و خوشبختانه مشکل خاصی تابحال برای زوار بوجود نیامده است.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران خدمات بهداشتی و درمانی منحصربه فردی در مراسم حج ۱۴۰۱ به حاجیان عرضه می دهد، اظهار داشت: نمایندگان وزارت صحه عربستان در ایام اخیر از خدمات بهداشتی و درمانی عرضه شده از جانب ایران و مراکز درمانی هلال احمر بازدید کردند و بعد از این بازدید ابراز رضایت خویش را عنوان و خدمات بهداشتی عرضه شده از جانب ایران را بی نقص دانستند.

منبع:

1401/04/07
23:11:59
5.0 / 5
857
تگهای خبر: بیمار , پزشك , خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir