در تعطیلات عید فطر؛

آمادگی کامل برای میزبانی از زائرین در مشهد فراهم می شود

آمادگی کامل برای میزبانی از زائرین در مشهد فراهم می شود

به گزارش اسنک مشهد ـ معاون استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: طبق پیشبینی ها در روزهای تعطیلات عیدفطر سال جاری شاهد حضور میلیونی زائرین در مشهد مقدس هستیم، ازاین رو آمادگی کامل برای میزبانی از آنان باید فراهم گردد.به گزارش اسنک به نقل از مهر، حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد در ششمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ضمن تاکید بر این که باید آمادگی کامل برای میزبانی از زائرین در روزهای تعطیلات عید فطر فراهم گردد، اظهار نمود: تمام بخش های خدمات شامل اسکان، حمل و نقل (در دو بخش رفت و برگشت)، خدمات جاده ای و بهداشت باید در این حوزه آمادگی کامل را داشته باشند.
معاون استاندار خراسان رضوی بیان نمود: ستاد خدمات سفر خراسان رضوی یک ستاد دایمی است و فعالیت کمیته ها و مأموریت ها برای حضور زائر در تمام دوران سال در این ستاد پیشبینی شده است.
وی تصریح کرد: لازم است اداره کل هواشناسی استان هم با بیان دقیق و بموقع گزارش های پیشبینی، اطلاع رسانی لازم را برای تسهیل سفر و آگاهی بخشی مسافران داشته باشد.
حجت الاسلام گنابادی نژاد در ادامه ضمن اشاره به ضعف های موجود در عرضه خدمات طی ایام نوروز سال جاری اظهار داشت: حتی یک اقدام انجام نشده از جانب کمیته ها شناسایی و چرایی عدم اجرای مصوبات و اقدامات محوله هم پیگیری می شود.
معاون استاندار خراسان رضوی اظهار نمود: در حوزه اسکان طی نوروز سال جاری، به هنگام بودن راهبری و مدیریت کمیته اسکان بخوبی انجام شد اما برای مناسبت های بعدی باید ارتباط حوزه اسکان و هدایت مسافران به ظرفیت های خالی تقویت شود.
وی اظهار داشت: همینطور پیرامون قیمت ها و ثبات در بازار برای آگاهی مردم اطلاع رسانیهای گسترده صورت گیرد.


منبع:

1401/01/31
10:04:25
5.0 / 5
864
تگهای خبر: خدمات , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir