مدیر گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشكی مشهد خبر داد

ممنوعیت ورود گردشگران سلامت از کشورهای آلوده به امیکرون

ممنوعیت ورود گردشگران سلامت از کشورهای آلوده به امیکرون

خراسان رضوی مدیر گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در وضعیت پاندمی کرونا و با انتشار سویه امیکرون ورود گردشگران سلامت از کشورهایی که این سویه در آن بصورت غالب درآمده است، قدغن شد.داوود خوش شکن با اشاره به این که ورود هموطنان از دیگر کشورها نیز با در دست داشتن تست PCR منفی ۴۸ ساعت گذشته و گواهی تزریق ۲ دوز واکسن امکان پذیر است، اظهار نمود: ورود توریست سلامت از کشورهای دیگر نیز مانند افغانستان، عراق و پاکستان نیز طبق همین روال و با دارا بودن تست PCR منفی با دوره زمانی ۴۸ ساعت گذشته و گواهی دریافت ۲ دوز واکسن مورد تایید کشور ما امکان پذیر است.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی مشهد با رویکرد جدیدی در زمینه گردشگری سلامت بسته های جدید خدمات درمانی و هزینه های درمانی را به گروههای هدف اطلاع رسانی می کند.

مدیر گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلان اینکه بمنظور جلوگیری از سوءاستفاده برخی افراد از حضور گردشگران سلامت در مشهد اقدامات مختلفی انجام شده، عنوان کرد: تعداد شرکت های توریست سلامت نسبت به سال قبل بیش از سه برابر بالا رفته و مراکز درمانی که مجوز ipd دارند نیز ۲ برابر شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خوش شکن بیان کرد: بمنظور حفظ سلامت عمومی جامعه اقدامات رهگیری سخت گیرانه ای برای گردشگران سلامت در نظر گرفته شده است.
1400/10/27
22:57:55
5.0 / 5
963
تگهای خبر: پزشك , خدمات , سلامت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir