فیروزی پوربادی تاكید كرد

نباید با بهبود وضعیت رعایت پروتکل ها کمرنگ شود

نباید با بهبود وضعیت رعایت پروتکل ها کمرنگ شود

به گزارش اسنک یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: باید در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور نظارت جدی اعمال شده و رعایت پروتکل ها با جدیت دنبال شود.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به لزوم تشدید نظارت ها بر مرزهای کشور به منظور ممانعت از ورود گسترده افراد مبتلا به سویه اُمیکرون به داخل کشور، بیان نمود: اولویت اول باید حفظ سلامتی جامعه باشد. زمانی که مسؤلان درمانی کشور و کارشناسان این حوزه به این نتیجه می رسند که شیوع سویه جدید می تواند خطراتی را برای سلامتی مردم به همراه داشته باشد، باید همه تدابیر لازم برای ممانعت از شیوع گسترده سویه جدید در داخل کشور اتخاذ شود.
ایشان در ادامه اظهار نمود: باید در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور نظارت جدی اعمال شود تا از ورود سویه اُمیکرون به داخل کشور خودداری شود. سلامت جامعه بسیار مهم می باشد و نباید به شکلی با عادی انگاری شاهد کمرنگ شدن رعایت پروتکل ها باشیم.
نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: این که با بهبود وضعیت رعایت پروتکل ها کنار گذاشته شود قابل قبول نیست. باید پروتکلهای بهداشتی در همه سطح از جامعه با جدیت دنبال شود. نظارت بر مرزهای کشور و کنترل وضعیت سلامتی مسافرانی که از سفرهای خارجی بازمی گردند، یکی از عاملهای مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد.
ایشان در ادامه تصریح کرد: دستورات و پروتکلهای کارشناسان بهداشتی و درمانی کشور باید در اولویت باشد. بهتر است تا حد امکان از ظرفیت دورکاری و عرضه خدمات در بستر فضای مجازی استفاده گردد.
منبع:

1400/10/02
10:47:36
5.0 / 5
1022
تگهای خبر: خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir