تحلیل روانشناسانه کتاب انتخاب سوپی در رادیو سلامت

تحلیل روانشناسانه کتاب انتخاب سوپی در رادیو سلامت

تهیه کننده برنامه رادیویی ˮداستان ها و آدم هاˮ از بررسی کتاب ˮانتخاب سوپیˮ نوشته ا. هنری در برنامه اش آگاهی داد.


به گزارش اسنک به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، سارا شریفی، تهیه کننده برنامه "داستان ها و آدم ها" اظهار داشت: در این برنامه داستان های کوتاه ایرانی و خارجی خوانده و از منظر روانشناسی تحلیل و بررسی می شود. این برنامه ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه روزهای سه شنبه به مدت نیم ساعت از رادیو سلامت پخش می شود. در برنامه روز سه شنبه، ۱۸ آبان ماه کتاب "انتخاب سوپی" را مورد بررسی قرار می دهیم. این کتاب نوشته او هنری است.
وی افزود: گوینده برنامه "داستان ها و آدم ها"، میترا بهرامی است و مینا پورفرخ بعنوان کارشناس در برنامه حضور دارد و به بررسی کتاب نام برده شده می پردازد. درواقع هر داستان، علاوه بر آنکه خواننده را با دنیای خیال آشتی می دهد، الگویی است برای او تا از خلال خوانش داستان، درون خودرا کندوکاو کند و دردهای خودرا شفا بخشد و این تاثیر کتابخوانی بر آرامش و سلامت روان است.
این تهیه کننده رادیو توضیح داد: "انتخاب سوپی" داستانی لطیفه وار از اُ. هنری است. این کتاب درباره آدم هایی است که برای رسیدن به خواسته خود دست به هر کاری می زنند اما به آن چیز نمی رسند و درست هنگامی که تغییر خواسته می دهند، آن چیز قبلی محقق می شود.
به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، اُ. هنری با نام مستعار ویلیام سیدنی پورتر نویسنده آمریکایی است. پورتر در ۱۱ سپتامبر ۱۸۶۲ در شهر گرینزبورو متولد شد.1400/08/17
21:53:05
5.0 / 5
1132
تگهای خبر: برنامه , سلامت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir