وزیر بهداشت:

مطالبات مدافعان سلامت پیگیری می شود

مطالبات مدافعان سلامت پیگیری می شود

به گزارش اسنک فارس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد که مطالبات مدافعان سلامت را به حق می داند و پیگیر پاسخگویی به آن از راه سازمان برنامه و بودجه خواهد بود.


بهرام عین اللهی پنجشنبه ۲۲ مهر در جلسه شورای اداری شهرستان های مهر و لامرد، اظهار داشت: همه گیری کرونا طی ماه های گذشته کشور را تحت تأثیر قرار داد به طوریکه مرداد سال جاری آمار روزانه ۷۰۰ مورد مرگ را تجربه کردیم.
او تصریح کرد: در این همه گیری خیلی از فعالیت ها بخصوص در حوزه اقتصادی با اختلال مواجه بود و واکسیناسیون بعنوان راهکار اولیه برای مقابله با این بیماری در نظر گرفته شد.
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه مجموع آمار واکسن تزریق شده در کشور تا تیر ۱۴۰۰، پنج میلیون دُز بود، از افزایش این آمار به ۶۸ میلیون دُز، اطلاع داد و اظهار داشت: این موفقیت در اجرای طرح ملی واکسیناسیون، نمودی از تحقق شعار «ما می توانیم» با مشارکت مردم است و مردم ما نشان داده اند قادر به انجام هر کاری هستند.
عین اللهی در واکنش به درخواست کادر درمان در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای غیر رسمی اظهار داشت: مطالبات مدافعان سلامت و کادر درمان را به حق میدانیم و پیگیر تحقق آن از سازمان برنامه و بودجه هستیم.
به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، در این نشست محمد پیشاهنگ سرپرست فرمانداری لامرد و سیدمحمد موسوی فرماندار شهرستان مهر، ضمن یادآوری ظرفیت های صنعتی دو شهرستان خواهان تحقق مطالبات مردم این مناطق در حوزه توسعه مسیر های مواصلاتی بخصوص آزاد راه لامرد به پارسیان، راه اندازی نیروگاه غدیر، تکمیل و راه اندازی زیر ساخت های بهداشت و درمان و مرزی شدن دو شهرستان، توسعه گردشگری شهرستان مهر و حق عوارض آلایندگی شدند.1400/07/23
10:26:49
5.0 / 5
1162
تگهای خبر: آموزش , برنامه , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir