افزایش باردیگر فوتی های کرونا در انگلیس

افزایش باردیگر فوتی های کرونا در انگلیس

اسنک: انگلیس در حالی طی شبانه روز گذشته 34 هزار و 950 مورد مبتلاشدن به کووید19 و 133 مورد مرگ بر اثر مبتلاشدن به این عفونت را به ثبت رسانده که آمار تلفات کرونائی این کشور نسبت به روزهای قبل شاهد افزایش بوده است.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا، آمار رسمی فوتی های کرونا در انگلیس طی شبانه روز گذشته در مقایسه با ۱۲۷ مورد فوتی بر اثر این بیماری و ۳۶ هزار و ۶۰ مورد مبتلاشدن در روز پیش از آن و همین طور ۳۰ هزار و ۳۰۱ مورد مبتلاشدن و ۱۲۱ مورد فوتی در هفته گذشته در همین بازه زمانی، افزایش داشته است.
برمبنای آمارهای رسمی در مجموع ۴۹ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۶۷۸ نفر هم اکنون نخستین دُز واکسن کرونا (۸۵.۴ درصد از جمعیت ۱۲ سال و بالاتر) را در این کشور دریافت کرده اند. همین طور ۲۸ هزار و ۴۰۴ نفر دیگر نیز هم اکنون هر دو دُز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
برمبنای آخرین داده ها، ۶۷۶۳ بیمار نیز بر اثر مبتلاشدن به کووید۱۹ در بیمارستان های این کشور بستری هستند که ۸۰۸ تن از آنها به دستگاه های تنفس مصنوعی نیاز دارند.
در همین حال، اتحادیه های آموزشی بعد از آنکه تخمین های رسمی نشان دادند که حدود ۲۷۰ هزار دانش آموز مقطع متوسطه در هفته گذشته در انگلیس به کووید۱۹ مبتلا بودند، خواهان اعمال مجدد اقدامات ایمنی بیشتر در مدارس شدند.
به گزارش اسنک به نقل از اسکای نیوز، آخرین آمارهای اداره آمار ملی بریتانیا (ONS) نشان میدهد که از هر ۱۵ کودک در سنین ۷ تا ۱۱ سال در این کشور، یک نفر تا دو اکتبر به کووید۱۹ مبتلا بوده است.
منبع:

1400/07/18
23:22:53
5.0 / 5
1039
تگهای خبر: آموزش , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir