زاكانی خبر داد

تعیین تکلیف موافقت با اقدامات شهرداری در زمینه کرونا در یکشنبه آتی

تعیین تکلیف موافقت با اقدامات شهرداری در زمینه کرونا در یکشنبه آتی

به گزارش اسنک شهردار تهران درباره آخرین وضعیت درخواستی که به ستاد کرونا جهت موافقت با اقدامات شهرداری برای پیشبرد امور در زمینه کرونا داده شد، اظهار داشت: رییس جمهور دستور دادند و حدود دو روز قبل دستور ایشان به وزیر بهداشت و درمان داده شده و روز یکشنبه هفته آتی در جلسه ای در هیات دولت با وزیر بهداشت مذاکره خواهیم کرد و رئیس جمهور نیز بر این هماهنگی ها تاکید داشتند.


به گزارش اسنک به نقل از ایسنا،، علیرضا زاکانی امروز جمعه در چالش جهادی تزریق ۳۰۰ هزار دُز واکسن کرونا در ۲۶ پایگاه واکسیناسیون شهرداری تهران، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه ریزی کردیم تا ۱۰ مهر ماه حتما افراد بالای ۱۸ سال را در تهران واکسینه نماییم و نیازمند این بودیم که جایگاه هایی داشته باشیم که ۷۰۰ هزار دُز واکسن در آن تزریق شود.
وی با اعلان اینکه شهرداری رویکرد جدیدی را برای به کارگیری همه ظرفیت های خود برای خدمت به مردم در پیش گرفته است وتلاش کرد این ۲۶ پایگاه که بصورت ثابت و سیار است راه اندازی کند، اضافه کرد: در راه پیش رو با همه دستگاه های خدمتگزار تعامل برقرار می نماییم تا نزدیک به ۵۰ درصد از ۳۰۰ هزار دُز واکسن را در اینجا تزریق کند. امیدواریم بتوانیم این خدمت را توسعه دهیم و بتوانیم در ابعاد مختلف و فراتر از امر واکسیناسیون به مردم خدمت رسانی نماییم.
شهردار تهران افزود: شهرداری رویکرد جدیدی را برای به کارگیری همه ظرفیت های خود برای خدمت به مردم در پیش گرفته است. شهرداری کوشش کرد این ۲۶ پایگاه که بصورت ثابت و سیار است راه اندازی کند و نزدیک به ۵۰ درصد از ۳۰۰ هزار دُز واکسن را در اینجا تزریق کند. امیدواریم بتوانیم این خدمت را توسعه دهیم و بتوانیم در ابعاد مختلف و فراتر از امر واکسیناسیون به مردم خدمت رسانی نماییم.
زاکانی درباره دیگر اقدامات شهرداری برای تسریع روند واکسیناسیون عنوان کرد: شهرداری در حقیقت ظرفیت های خودرا در گذشته در اختیار قرار داده بوده است و الان هم اگر مجموعه ای باشد و قصد خدمتگزاری داشته باشد، ما کمک خواهیم کرد. در رویکرد جدید نیز شهرداری ظرفیت های خودرا در بخش آتش نشانی، بهره برداری مترو و یا در زمینه تامین مکان، توسعه می دهد تا خدمات ارائه شود. علاوه بر آن خدمات سیار نیز از امروز شروع می نماییم. نیروی انسانی هم وجود دارد، اما اصل نیروی انسانی، نیروی مردمی است.
ایشان سپس عنوان کرد: بنا است شهرداری تهران از یک نهاد خدماتی به یک نهاد خدمتگزار اجتماعی تبدیل گردد. یعنی باید در تعامل با همه دستگاهها و در پیوستگی با ملت، ظرفیت خدمت شهرداری را در جهت خدمتگزاری به مردم بالا ببریم و این مختص بهداشت و درمان نیست بلکه در مسیری که داریم حرکت می نماییم با همه دستگاه های خدمتگزار، تعامل و ارتباط را برقرار می نماییم.
طبق گزارش سایت شهر، شهردار تهران اظهار نمود: می خواهیم سه جزء شهر، شهروند و شهرداری را در یک پیوستگی آشکار باهم ببینیم، بالطبع وقتی از شهروند صحبت می کنید جریان خیریه ها، سمن ها و مجموعه های مردمی فداکار لوکوموتیوهای خدمتگزاری هستند که شهرداری به بهترین نحو با آنها ارتباط برقرار خواهدنمود و از ظرفیت آنها برای مردم و از ظرفیت خود برای این سمن ها جهت خدمتگزاری به مردم استفاده خواهدنمود.

منبع:

1400/07/03
09:43:42
5.0 / 5
1076
تگهای خبر: برنامه , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
اسنک در خانه
اسنک snacu.ir